2020’nin Dağınık Bob’ları

harry josh hair.1jpg 2
Kaynak: @harryjoshhair

Dağınık bob stilleri 2020’ye damgasını vurdu. Bir zamanların kesin, net ve düz bobları yerine dağınık,katlı, çok katmanlı boblara bıraktı. İşte 2020’nin öne çıkan bob stilleri:

Bu katlı, dalgalı bob özellikle gençlerin ve genç görünmek isteyenlerin favorisi olacak. 

hairbyjia
Kaynak: @HairbyJia

Sarışınlar için dikkatleri çekecek düz, açılı bob. 

nudethesalon
Kaynak: @nudethesalon

Orta uzunluktaki bu bordo bob, kişiliğinin yaratıcı tarafını vurgulamak isteyenler için kusursuz bir seçim. Sivri, dağınık katlar ve tüm saça yayılan iddialı bir renk. 

jessager hair 1
Kaynak: @jessagerhair

Işıltılı lülelerin tonları mükemmel. Burada renklendirme yapanın başarısını kesime atfedebiliriz. Dağınık katlar aslan yelesinin doğal dokusunu ve farklı tonları daha da orta çıkarıyor.  

anhcotran
Kaynak: @anhcotran

Düzen ve kaosu aynı görünümde buluşturmak mümkün. Kusursuz, kesin kaküller dağınık saçlarla buluşuyor. Saç rengi dikkati dokuya ve saçın siluetine çekiyor. 

wwesleyjohn
Kaynak:@wwesleyjohn

Akıcı bir stil yaratmak istiyorsanız en iyi araçlardan biri maşadır. Saçın yaydığı “dertsizlik, tasasızlık” titreşimlerini vurgulamak için küçük ve sıkı buklelerin aksine büyük dalgaları tercih edin. Tüm gün dayanmalarını garantilemek için sprey uygulayın.

saloncoutureny 1
Kaynak: @saloncouture-ny

Omuz hizasındaki bu bob, dağınık bob stilinin diğer bir muhteşem örneği. Saç daha uzun ve perçemler yüze çok daha dramatik bir görünüm veriyor. Üstlerdeki oynamalar saça güzel bir hacim verirken, uçların umarsızca kopuk görünmesi için uçlar kırpılmış. 

loloburt nastygalstudios
Kaynak: @loloburt, NASTYGAL Studios