fbpx

Yüzlerce kuaförün seçimi: INSIGHT

Kategori

Yüzlerce kuaför salonunun ve binlerce müşterinin tercih etmesinin elbette bir sebebi var.

Neden Insight sorusunu cevapladılar…

En ileri teknolojiyi ve organik içerikleri kullanarak tüketicilerin güvenebileceği her ihtiyaca uygun profesyonel saç bakım ürünleri sunan Insight’ın heyecan verici devrimine dahil olun ve en yüksek kalite seviyesine sahip, organik içerikli Insight ürünlerini güven içerisinde kullanmaya başlayın.

Doğan İnesi, Doğan Bülent Kuaför – Denizli

Yüzlerce kuaförün seçimi: INSIGHT
Doğan İnesu

Ürünler paraben, silikon içermiyor. Zararlı hiç bir madde yok içeriğinde. Müşterilerin geri dönüşleri çok iyi; çoğu da ürünler bittiği zaman yine alıyorlar. Antifrizz kabaran saçlar için sakinleştirici özelliği olan ürününü çok beğeniyorum. Bütün ürünleri güzel ama ben en çok Antifrizz ürünlerinden çok memnunum. Fiyat açısından çok cazip. Çok talep görüyor.

Fatih Güler, Kontes Kuaför – Antalya

Yüzlerce kuaförün seçimi: INSIGHT
Fatih Güler

Insight ürünleri çok kaliteli ve müşterilerimize öneriyoruz. Silikon ve paraben içermemesi ürünlerin en cazip tarafı. Fiyat politikaları çok iyi. Çok uygun ürünler. Müşteriler ürünleri bitince tekrar almak istiyorlar. Ambalajı çok şık. Salonumuzda yeni ama çok tercih edilen ürünler. Yıpranmış ve kuru saçlar için olan ürünleri daha çok sunuyorum. Balyaj yapılan müşterilere ürün grubunu öneriyoruz. Büyük boy maskeleri çok tercih ediliyor.

Kontes Kuaför Kemal Fatih Özgür, Antalya

Gürol Ağu, Gürol Bayan Kuaförü – Ankara

Yüzlerce kuaförün seçimi: INSIGHT
Gürol Ağu

Insight ürünleri çok güzel, kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Ürünlerin satışları çok iyi. İçinde paraben olmaması, mineral yağ içermemesi güzel. Alerji yapmıyor, renk pigmentlerini bozmuyor. Müşterilerin geri dönüşleri çok iyi. Kuru saçlar için olan ürünlerinden çok memnunum. Fiyatı ürüne göre çok uygun. Herkesin kullanabileceği ürünler.

Hüseyin Koçak, Kuaför Hüseyin – Mersin

Yüzlerce kuaförün seçimi: INSIGHT
Hüseyin Koçak

Müşteriler çok memnun. Yeniliklere açık olmamız gerekiyor ki daha iyi servis verebilelim. Eskiden ürün çeşitliliği yoktu. Kaliteli ve fiyat açısından uygun ürünler. Müşterilerime ürünleri kullanın memnun kalmazsanız geri getirin diyorum. Hiç iade olmadı. Müşterilerime ürünlere güvendiğim için rahatlıkla tavsiye ediyorum. Özellikle yıpranmış saçlar için olan ürünler çok tercih ediliyor.

Mehmet Kartal, Mehmet Erkan Kuaför – Büyükçekmece İstanbul

Yüzlerce kuaförün seçimi: INSIGHT
Mehmet Kartal

Insight ürünlerinin içinde sülfat, silikon ve paraben olmaması, lokomotif, ihtiyaca yönelik ürünlerinin olması güzel. Bitkisel ürünler. Her ürün içerisinde özelliğine göre farklı yağlar barındırıyor. Kuru saçlar için olan bir ürününde organik yulaf özü yağı var. Bu yağlar saçı besliyor. Yıpranmış saçlar için olan ürünlerde organik buğday tohumu var. Boyalı saçlarda macadamia yağı var. Insight ürün yelpazesindeki bakım ürünleri ağırlık yapmıyor. Müşterilerin geri bildirimi çok güzel. Saçı analiz ettikten sonra doğru ürünü tavsiye edince herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum. Insight ürünleri bilinçli tüketicinin tercih ettiği ürünler. Çok keyifle kullanıyorum. Alerjik etki yapmayan güzel bir kokuya sahip ürünler. Astım hastaları da ürünleri rahatlıkla kullanıyor.

https://hairist.com.tr/salon/mehmet-erkan-kuafor/

Murat Gür, Asya Kuaför – Ordu

Yüzlerce kuaförün seçimi: INSIGHT
Murat Gür

Insight ürünleri çok ekonomik. Müşterilerden geri dönüşler çok iyi. Ürünlerden çok memnunuz. Yıpranmış saçlar için onarıcı özelliği olan ürünlerden çok memnunuz. Ürünler bitkisel içeriği ile ilgi görüyor. Boya yaptığımız müşterilerimize öneriyoruz. Müşterilerimiz çocukları, eşleri için de ürünleri alıyor. Satışlarımız çok iyi gidiyor.

Serkan Aydoğmuş, Serkannt Kuaför – İzmir

Yüzlerce kuaförün seçimi: INSIGHT
Serkan Aydoğmuş

Insight ürünlerinin organik ve doğal olmasından dolayı müşteri memnuniyeti sağlıyor. Amonyağa alerjisi olan müşterilerimize hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığı ile uyguluyoruz. Kalite açısından bu kadar iyi olup da fiyat açısından uygun olması çoğu müşterilerimizin tercih sebebi oluyor. Şampuanlarının büyük boy olması oldukça avantajlı. İçerik olarak da sülfat, silikon ve paraben içermemesi salonumda gönül rahatlığı ile kullanma sebebim. Ayrıca internette ve salonlarda aynı fiyatta satılması çok iyi. Tüm meslektaşlarıma kaliteli ve fiyat olarak uygun olan Insight markasını şiddetle tavsiye ediyorum. İşletme mantığı markanın kalitesi ile başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanacağına inanıyorum.

Servet Çalı, Joy Bliss Salon- Ankara

Yüzlerce kuaförün seçimi: INSIGHT
Servet Çalı

1 yıldır Insight ürünlerinin satışını salonda yapıyoruz. Müşteriler çok memnun. Yıpranmış saçlar için şampuan ve kreminden çok memnunuz. Ürünlerin içeriği çok iyi. Fiyatı kalitesine göre çok uygun. Ambalajı çok güzel. Boyut olarak büyük olduğu için çok avantajlı. Müşteriler tercih ediyor.

Detayları Estetica Dergisi 2017 Renk sayısında bulabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz