Yönetici olmak

Yönetici olmak

İyi bir yönetici olmanın bazı altın kuralları vardır. Sizler için derlediğimiz kurallara göz atın:

 • Ekibiniz ile özel bir dil oluşturmalısınız. Aynı hedeflere odaklanmalı ve birlikte odaklandığınız hedeflere ulaşmak için ekip arasında doğru bir iş bölümü yapmalısınız. Ekibinizi, onların yetenekleri doğrultusunda yönlendirirseniz başarıya ulaşacaksınız.

 • İyi bir dinleyici olun, ekibinizle kuracağınız iletişimin altın kurallarından biri de budur. Sizinle konuşmaktan çekinmemeli, sorunlarını paylaşabilmeli, iş ile ilgili konularda sizinle gerekli münasebete girmekten kaçınmamalı.

 • Eşitlikçi olun, ekibiniz arasında ayrım gözetmeksizin herkese değer verin ve onları takdir edin. Gerçekleştirdikleri işlerin boyutlarıyla orantılı olarak onlara dengeli ve adaletli bir muamele gösterin.

 • Dürüst ve şeffaf olun, size her zaman güvenebilmelerinin tek yolu budur. Ortak kararlar almak veya aldığınız kararları onlarla paylaşmak şeffaf olabilmenin anahtarlarındandır.

 • Eğitici olun; bildiklerinizi, öğrendiklerinizi, tecrübelerinizi her zaman ekibiniz ile paylaşın. Böylelikle hem ekip ile iletişiminiz güçlenir hem de ekibinizde daha kalifiye çalışanlarınız olur.

 •  

  Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki

  haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

   mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

  İndirmek için tıklayın:   

   

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

   

  https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975