fbpx

Yaz sonrası bakımı için L’Oréal Professionnel’den Pro Fiber ve Série Expert Powermix Serisi

Kategori

Yaz sonrası bakımı

Güneş, deniz, havuz ve kumdan etkilenen saçlar için yaz sonrası müşterilerinize L’Oréal Professionnel’den saçların iç ve dış yapısını derinlemesine onaran Pro Fiber Serisi’ni ve profesyonel bir teşhisle salon bakımı ve ev bakım deneyimi sunan Série Expert Powermix Serisi’ni önerebilirsiniz.

Pro Fiber: Uzun süre etkisi hissedilen gerçek onarım

Pro Fiber: Uzun süre etkisi hissedilen gerçek onarım
Pro Fiber Serisi

L’Oréal Professionnel’ın saç bakımında devrim yaratan Pro Fiber serisi ile uzun süre kalıcı ve yoğun saç bakımı yapabilirsiniz.

Pro Fiber serisinin şampuanı, maskesi veya saç kremi ile ev bakım rutinlerine devam etmek 4. şampuanlamanın ardından kullanacakları bir doz Re-Charge Yeniden Yükleyici Kür sayesinde müşterilerinizin saçları, salon bakımı sonrasındaki gerçek onarımın etkisini yeniden hissetme şansına sahip olacak.

Farklı yıpranma seviyeleri için özelleştirilmiş 4 farklı Pro Fiber serisi

Her ürün grubu arındırıcı şampuan, yoğun bakımlar için maske ve saç kremi, müşterilerinizin saçlarını ısıya karşı koruyan durulanmayan bakım ürünlerinden oluşuyor.

Yenileyici – Az yıpranmış saç: Kod adı Fuşya.. Moda dünyasının yakından takip ettiği özel renk ambalajı ile avangard duruşu benimseyen kadınlar için ilgi çekici.

Müşterilerinize uygulayacağı teşhis sonrasında dokusu kuru, uçları incelmiş ve cansız bir renge sahip oldukları görülen, az yıpranmış saçlara uygun ürün serisi. Hafif bir dokuya sahip olmanın yanında bal, bergamot, balmumu ve tropikal Amerikan çiçekleri esanslarının karışımından oluşan çekici bir kokuya sahip.

Onarıcı – Yıpranmış saç: Turkuazdan vazgeçemeyenler için etkileyici bir ambalaj. Yapacağınız özel saç profili teşhisi ile yıpranmış, pürüzsüzlüğünü kaybetmiş, matlaşmış, uçları çatallaşmış, rengi değişkenlik göstermiş saçlara önereceğiniz ürün serisi. Kremsi jel dokusu ve Hindistan cevizi, safran, sandal sütü, menekşe gibi çarpıcı baharat ve çiçek özlerinden oluşan özel kokusuyla, yıpranmış saçlarınız için uygun.

Yeniden Yapılandırıcı – İleri seviyede yıpranmış saç: Tutkunun rengi, mor… İleri derecede yıpranmış saçlara tutkulu bir dokunuş. Müşterilerinizin çok yıpranmış, mat, rengi tamamen solmuş, uçlarında hayat belirtisi kalmamış saçlara sahip olmaları durumunda önereceğiniz ürün serisi. Zengin, yoğun bir dokuya ve orkide, badem ve misk otunun yanında hemen fark edilen karakteristik siyah vanilya kokusuna sahip. Çok yıpranmış saçlarınız için uygun.

Yıpranmaya bağlı incelmiş saçlara özel yepyeni bir seri

Güçlendirici – Yıpranmaya Bağlı İncelen Saçlar İçin: Gücü simgeleyen mavi… L’Oréal Professionnel yıpranmaya bağlı olarak materyalini kaybederek incelmiş saçların ihtiyacını araştırdı. Sonuç: GÜÇ. Uygulayacağız teşhis ile yıpranmaya bağlı olarak yüzeyinde pürüzler hissedilen, saç diplerinden uçlara doğru incelmiş ve hacminden yoksun kalmış olduğu belirlenen saçlar için yepyeni bir seri. Saça kaybettiği materyali yeniden yükleyerek saçı onarır. Üst notalarda sarı frezya, bergamot ve mandalina kokuları barındıran yeni Güçlendirici seri yıpranmaya bağlı incelen saçlarınız için uygun.

Star ürün Re-Charge Yeniden Yükleyici Bakım Kürü: Her 4 şampuanlamada bir maske veya saç kremi yerine kullanılan yeniden yükleyici Re-Charge tek kullanımlık tüplerden oluşuyor. Salon bakımından sonra saçta zamanla azalma gösteren etken bakım moleküllerinin saça yeniden yüklenmesini ve bu sayede bakım etkisinin evde de uzun süre hissedilebilmesini sağlıyor.

Serie Expert Powermix

Serie Expert Powermix
Serie Expert Powermix

Yenilenen Série Expert bakımları ile müşterilerinizi profesyonel bir teşhisle başlayan salon bakımı ve ev bakım tavsiyelerinizden oluşan özel bir deneyime davet edin.

Her gün kuaförden çıkmış gibi mükemmel görünümlü saçlar için yeni Powermix bakımları ile müşterilerinizin saç ihtiyacına özel protokolü yaratın!

Temel bakım + farklı saç ihtiyacına yönelik üç ayrı bakım protokolü:

  1. Kolay kırılan zayıf saçlar için Güçlendirici Bakım
  2. Yıpranmış saçlara özel Onarıcı Bakım
  3. Boyalı saçlar için Renk Koruyucu Bakım

INFORCER – Kolay kırılan zayıf saçlar için yeniden güçlendirici bakım

Saç kırılmalarını ve koparak dökülmelerini engeller.

Saçların daha güçlü, canlı ve yumuşak olmasını sağlar.

B6 ve Biotin ile zenginleştirilmiş formülü kırılma karşıtı etki sunar.

Güçlendirici Salon Bakımı: Saç rengini kilitleyen profesyonel bakım, boya sonrası saç renginin korunmasını sağlar.

Ev Bakımı: Inforcer Şampuan + Bakım Maskesi + Durulanmayan Bakım

ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM – Yıpranmış Saçlara Özel Onarıcı Bakım

Yıpranmış saç tellerini onarır.

Saç tellerini yeniden yapılandırarak saçın daha dayanıklı olmasını sağlar.

Lipidium ile zenginleştirilmiş besleyici formülüyle saçınız anında daha güçlü ve yumuşak olur ve daha parlak görünür.

Onarıcı Salon Bakımı: Sadece kuaför salonlarında bulabileceğiniz hücre yenileyici profesyonel bakımlar, çok yıpranmış saçları yoğun onarıcı etkiye sahiptir.

Ev Bakımı: Absolut Repair Lipidium Onarıcı Şampuan + Bakım Maskesi + Bakım Kremi + Kırılma Karşıtı Serum + Saç Uçlarını Onaran Çift Fazlı Bakım Serumu

VITAMINO COLOR AOX – Boyalı saçlar için Renk Koruyucu Bakım

Saç tellerini korur ve saç rengini güzelleştirir.

Boyalı saça parlaklık kazandırır.

Saçların uçlara kadar daha yumuşak olmasını sağlar.

Tüm L’Oréal Professionnel saç boyaları ile mükemmel uyum sağlar.

Renk Koruyucu Salon Bakımı: Saç rengini kilitleyen profesyonel bakım, boya sonrası saç renginin korunmasını sağlar.

Ev Bakımı: Vitamino Color Renk Parlaklığı Koruyucu Şampuan + Bakım Maskesi + Saç Kremi + Çok Amaçlı Sprey Serum

Önerilenler

Önceki İçerikYüzü yaşlı gösteren saçlar
Sonraki İçerikMarula yağı

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz