Yaşlanma Karşıtı Vegan Konsantre: Nuxe Super Serum [10]

Fransa’daki eczanelerde yaşlanma karşıtı ürünler ve bakım yağları kategorisinde bir numara olan Nuxe Super Serum [10], en ileri yeşil teknolojinin faydalarını ilk kez bir araya getiriyor. Parçalara ayrılmış botanik yağların %100 mikro akışkan kapsüllemesini içeren bu yenilik, binlerce botanik altın kürecik ile aşılanmış doğal hiyalüronik asit içeren benzersiz formülünün temelini oluşturuyor.

Her yaştan tüm kadınlar için üstün performans ve kullanım keyfi sunan vegan konsantre Nuxe Super Serum [10], cilde 10 yaş daha genç bir görünüm vaat ediyor.

Super Serum [10] inovasyonu ile NUXE, silikon kullanım ihtiyacını ortadan kaldıran, devrim niteliğinde yeşil bir teknik olan %100 doğal mikro akışkan kapsülleme tekniğini ilk kez bakım ürünlerinden birinde kullandı. 

Bu teknikle parçalarına ayrılmış botanik yağlar, botanik altın inciler formunda ve tek tek aşılanmış binlerce mikro kürecik şeklinde doğal hyalüronik asitle bir serum bazında kapsülleniyor.

Bu iki aşama, bileşenlerin tam gücünü muhafaza etmelerine ve daha etkili olmalarına yardımcı olurken, böylece ürün cildin yüzey katmanlarına derinlemesine nüfuz ediyor. 

Yaşlanma Karşıtı Nuxe Super Serum 10

Çizgiler, Koyu Lekeler ve Cilt Sarkmalarında Düzelme

Super Serum [10] Serum, çizgiler ve koyu lekelerin giderilmesinde önemli bir yaşlanma karşıtı düzelme sağlarken, cildi sıkılaştırıyor.   

%95 doğal kaynaklı bileşenler 

Super Serum’un [10] vegan formülü, tümü son derece güçlü ve özenle seçilmiş

%95 doğal kaynaklı bileşenler içeriyor.

Doğal hyalüronik asit

Bu hyalüronik asit, biyoçeşitliliğe saygı duyan botanik bir biyoteknolojik süreç olan bitkilerin fermantasyonu ile elde ediliyor. 24 saat sonra, gençlik mekanizmalarını uyarmak için cildin derinliklerine nüfuz ediyor.

Parçalarına ayrılmış botanik yağlar

Doğal, silikonsuz bir teknik kullanılarak tek tek kapsülleniyor. En değerli yağ asitlerinden bir seçki ile yeniden birleştirildikten sonra cilt ile mükemmel bir uyum sağlıyor.

Alp Yıldızı Çiçeği’nin doğal hücreleri ile patentli botanik kompleks

Botanik biyoteknolojik bir süreç olan hücre kültürü, Alp Yıldızı Çiçeği’nin doğal hücrelerini bir laboratuvarda küçük bitki parçasından sonsuza kadar çoğaltmak için kullanıyor.

Su ve nemlendirici aktif maddeler 

Super Serum [10] inovasyonu ile NUXE, silikon kullanım ihtiyacını ortadan kaldıran, devrim niteliğinde yeşil bir teknik olan %100 doğal mikro akışkan kapsülleme tekniğini ilk kez bakım ürünlerinden birinde kullandı. Bu teknikle parçalarına ayrılmış botanik yağlar, botanik altın inciler formunda ve tek tek hassas bir şekilde aşılanmış binlerce mikro kürecik şeklinde doğal hyalüronik asit ile bir serum bazında kapsülleniyor.

Bu iki aşama, bileşenlerin tam gücünü muhafaza etmelerine ve daha etkili olmalarına yardımcı oluyor, böyleceü rün cildin yüzey katmanlarına derinlemesine nüfuz ediyor. 

Serum dokusunun ferahlatıcı hissi, cilt üzerinde eriyen botanik yağların mikro küreciklerinin ipeksi hissiyle tamamlanıyor.

Kokuya Dair Bir Kreşendo

Mikro küreciklerin kalbinde özenle korunan koku, uygulama sırasında hafif ve taze botanik notalarını açığa çıkarıyor. Canlandırıcı bir öz gibi, ciltle temas halinde aşamalı olarak gelişiyor. Üst notası, nane ile etkisi bir miktar artırılmış olan galbanum bitkisi, kalbiipeksi yapraklarla bir çiçek resmigeçidi (ıhlamur, gül ve menekşe) olmak üzere, misk kokulu tabanın rahatlatıcı hissi, ciltte kadifemsi bir etki yaratıyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler