fbpx

Yaratıcı Buluşmalar Serisi-1

Paylaşım ve birliktelik platformu olarak Collective Heads yepyeni bir oluşum.

Projenin fikir ailesi Maag Saç Sanat Tasarım’dan bu yeni oluşum hakkında bilgi aldık. İlki İstanbul Maag Saç Sanat salonunda başlayacak olan Collective Heads buluşmalarına, daha sonra farklı şehirlerdeki salonların ev sahipliği yapması planlanıyor.

Maag Saç Sanat adına Metin Aydın bize Collective Heads fikrini anlattı:

”COLLECTIVE HEADS” projesinin ilham kaynağı, Londra merkezli Mazella&Palmer Academy’nin “Live With” mottosu ile başlatmış olduğu, mesleğine tutku ile bağlı farklı kişilerin bir arada canlı yayınlarla gerçekleştirdiği bir paylaşım hareketidir.

Biz “Maag Saç&Sanat” olarak, samimi, yenilikçi ve bütünün çıkarını gözeten, sektörel gelişimi ve birlikteliğimizi güçlendirecek bu bütünleştirici projeye yürekten inandık.

İlk buluşmaya ev sahipliği yaparak, bu kucaklayıcı hareketin, sürdürülebilirliğini ve tüm meslektaşlarımıza geliştirici bir etkisi olmasını, en önemlisi de birlikte hareket edebilmenin sinerjisi ile sektöre farklı bakış açıları kazandırmasını diliyoruz.’

Herhangi bir markayla ilişki olmaksızın, ilki 24 Şubat 2020 saat 20:00’de Maag Saç Sanat Salonu‘nda gerçekleşecek olan buluşmaya katılmak için tek yapmanız gereken mankenizi ve araç-gereçlerinizi alıp gelmek ve birliktelik içinde çalışmanızı sergilemek, işbirliği yaparak ideal saç tasarımınızı birlikte ortaya çıkarmak.

BAŞLAMA SAATİ: 20:00 – BİTİŞ SAATİ: 22:30

‘KAPASİTEYLE SINIRLIDIR.’

KATILMAK İÇİN: CH yaz, 0541 289 88 90 ‘a whatsup mesajı at, Onay Kodu al, Onay Koduyla katıl!

Bir sonraki buluşma:

Ankara, Antalya, Bodrum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir ve Samsun buluşmaların gerçekleşeceği ve yine kuaför salonlarının ev sahipliği yapacağı diğer şehirler.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz