World Wide Hair Tour

World Wide Hair Tour 2016

ABD’in kültür ve sanat şehirlerinden biri olan Los Angeles’te 1700’den fazla uluslararası kuaför World Wide Hair Tour için bir araya geldi. Dünyanın dört bir yanından gelen Davines salonları trendler ve projeleri keşfederken, markanın otantik ruhunu da yaşadılar.

Şov, büyük usta ve Hairstylist of the World of Cinema ödülünün sahibi Aldo Signoretti’nin, Romeo ve Giulietta atmosferini Los Angeles’e taşımasıyla başladı.

Şehir merkezinde bulunan muhteşem tiyatro sahnesinde, markanın ve dünyanın en ünlü saç tasarımcılarından Angelo Seminara, avangarde ve doğal stillerle bir denge kurarak oluşturduğu tasarımlarını ziyaretçilerle paylaştı.

Sahnede, İngiliz Saç Tasarım Ekiplerinden Allion, Cirque du Soleil, Kanadalı stilist Anna Pacitto, Danimarkalı ikili Brian&Kirsten, İyon Studio NYC, Anthony Polsinelli ve Davines Kuzey Amerika Artistik Ekibi enerji ve yaratıcılık dolu, birbirinden ilgi çekici şovlarını gerçekleştirdi.

Her zamanki gibi World Wide Hair Tour; Davines’in genç yeteneklerine odaklanan World Style Contest yarışmasına ev sahipliği yaptı. 2016 şampiyonu Maggie Semaan olurken, Kuzey Afrikalı stilist Ryan Bush kesim birincisi,  İngiliz tasarımcı Bec Sun ise renk birincisi oldu.

Son olarak, ama dünyanın her köşesinden gelen Davines salonları, sahnede "I Beauty Sustain " kampanyası hakkında bilgilendirildi. Davines kurucusu ve başkanı Davide Bollati; üretmek, teşvik etmek, sanatsal ve sosyal çevre projeleri oluşturarak dünyayı daha güzel bir daha getirmek üzerine olan projeye herkesi davet etti.

Etkinliğin görsellerinin tümüne haber galerimizden ulaşabilirsiniz…

 

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975