Websitenizde mutlaka olması gereken 3 şey

Gelişim kaçınılmazdır. Teknolojinin vaat ettiği her şeyi kullanmalısınız ki potansiyel müşterileri kaçırmayın… Peki sizin websitenizde mutlaka olması gereken bu 3 şey var mı?

Online Randevu Sistemi

Websitenizde online randevu sistemi yoksa bazı potansiyel müşterileri kaybediyor olabilirsiniz. Bazı insanlar telefonla konuşmaktan çekiniyorlar, böylece telefonla halledilecek işleri ertelemekle kalmayıp iptal bile ediyorlar. Ayrıca araştırmalara göre online randevular salonların kapalı olduğu saatlerde de oldukça fazla. Bir diğer araştırmaya göre ise 18-34 yaş arası kadınların çoğu internet üzerinden randevu sistemini tercih ediyor.

online randevu sistemi

Müşterilerin Gerçek Yorumları

Mevcut müşterilerinizin yorumları sitenizde eksikse, bunu eklemek ilk işlerinizden bir olmalı. Potansiyel bir müşteri için en önemli kriter tabii ki referanstır! Google, Facebook gibi çevrimiçi platformlarda da yorumlar mevcut tabii ama kendi websitenizde bulunan yorumlar/referanslar müşteriyi doğrudan randevu almaya yönlendirir.

Gerçek Yorumlar

Her Bir Bakım veya Servisinizi Tanımlayın

Muhtemelen hizmet verdiğiniz her şeyin adı ve ücreti websitenizde yazıyordur (yazmıyorsa mutlaka eklemelisiniz!), ama bunu bir adım ileriye taşımak istemez misiniz? Araştırmalara göre, müşteriler servis isimlerinden daha fazlasını istiyorlar. Mükemmel tanımı yazmanıza gerek yok, sadece ne olduğunu ve ne işe yaradığını belirtseniz yeter…

Önerilenler

Benzer İçerikler