Ventoso’dan “Özen Gösterin” Kampanyası

Ventoso, kuaförlerin saçlara verdiği değer ve uğraşı, markası ile birleştirerek “Özen Gösterin” kampanyasını yayına sundu.

özen gösterin

Kuaförler tarafından çekilen videolarda, saçların ve saç bakımının önemi vurgulanarak hem kullanılan ürünlere hem de kuaförlere dikkat çekildi.

Saçların narin ve hassas yapısından dolayı “özen gösterin” sloganı üzerinde duran kampanya, birçok kuaför tarafından paylaşıldı. Saçlara verilmesi gereken özen Ventoso ve seçkin kuaförler aracılığı ile sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

Ventoso Ürün Müdürü İrem Demir kampanyanın amacı hakkında şöyle konuştu:

“Seçkin kuaförlerin Ventoso ile saçlara verdikleri değer göz önünde tutularak, tüketicilere saçlara özen gösterilmesi mesajı verilmesi ve kuaförlerin bu konuda önemli bir yere sahip olduğunu göstermeyi hedefledik. Kuaför dostlarımızın ilgileri sayesinde ses getiren bir kampanya oldu. Sadece sosyal mecralarımızda yayınlamakla kalmadık ve aynı zamanda Youtube, Facebook, Google ads gibi mecralarda reklam olarak yayınlanmaya başlayan bu kampanyanın hem markamıza, hem katılan kuaförlere fayda sağlayacağına inanıyoruz.”

Özen Gösterin Kampanyasına Katılmak İçin:

Sadece özen gösterin ifadesinin bulunduğu, müşterilerin yüzlerinin görünmediği ve yatay olarak çektiğiniz videoları 0541 289 88 90 numaralı whatsapp hattına veya “ventosopro” Instagram hesabına mesaj olarak atabilir, kampanyanın yıldızı olabilirsiniz.

 

Adnan Serter/Studio Kuaför

 

Elif Boztepe/Lale Kuaför

 

Ayhan Çevik/Ayhan Çevik Kuaför

 

Suat Tekten/HK Difference

 

Yıldırım Özdemir/Yıldırım Özdemir Kuaför

 

Engin Uysal/Kuaför Engin

 

Fikret Yıldırım/London Kuaför

 

Hakan Akbalık/Hakan Akbalık&Yasin Okutan Kuaför

 

Selim Çoşkun/Ras Kuaför

 

Sinan Ergün/Salon Emre Ayaksız

 

Ali Keleş/Mali Kuaför

 

Doğan Kopal/MM Bahçeçik

Emrah Kemendi/Trio Kuaför

 

Erdal Çardak/Cotril Turkey

 

Mustafa Demirbağ/MD Kuaför

 

Yakup Koçyiğit/London Kuaför Suadiye

 

Sibel Bircan/ZS Güzellik

 

Pınar Yıldırım/Spaceroom Kuaför

 

Özhan Han/Han Kuaför