Ventoso Profesyonel Fön Makineleri’nden ‘daha sessiz’ fön makinesi

Kategori

Şimdi ‘daha sessiz’…

Ventoso Profesyonel Fön Makineleri’nden yenilik:

En küçük modeli V1, ince yapısıyla 2300 Watt gücündeki V8 SlimFit ve 2500 Watt gücüyle V5 Silex5000 modeliyle salonlara ‘daha sessiz’ fön makinesi.

‘daha sessiz’ fön makineleri ile gürültü kirliliğini minimize etmek mümkün.

Ventoso Profesyonel Fön Makineleri’nden 'daha sessiz' fön makinesiKonu hakkında Ventoso Ürün Müdürü Özden Hazal bizimle yeni ürünler hakkında bilgiler paylaştı: ‘Standart dışı fön makinelerindeki ses özellikle yoğun çalışan salonlarda hem de çalışanlar hem de müşteriler için bir sorun oluşturuyor ve gürültü kirliliğine neden oluyor. Hedef tamamen sessiz fön makinesi olmasına karşın şu anda teknik anlamda profesyonel fön makineleri için henüz söz konusu değil ama ‘daha sessiz’ fön makineleri ile gürültü kirliliğini minimize etmek mümkün.

Standart dışı fön makinelerinde ses seviyesi 80 desibel ve üstü iken standart makinelerde 70 desibel ve üstünde bir ses seviyesi söz konusu. Yeni sunduğumuz V5 Silex5000 modelimizin filtre bölümündeki özel konik yapı sayesinde bu ses seviyesini 63 desibele kadar düşürmüş bulunmaktayız.

2500 Watt gücüyle hızında, gücünden ve sıcaklığından ödün vermeyen bu yeni ürünümüz toplam 7 rengiyle de büyük beğeni topladı. 2×1,5 kalınlığındaki 3 metre flexi kablosu kablo patlaması sorununu ortadan kaldırırken ücretsiz sunduğumuz bakım hizmetimizle de Ventoso kullananlar daha uzun ömürlü bir fön makinesi kullanma imkanına kavuşuyorlar.’

‘2500 Watt gücüyle hızında, gücünden ve sıcaklığından ödün vermeyen bu yeni ürünümüz toplam 7 rengiyle de büyük beğeni topladı.’

Siyah, Sarı, Fuşya, Kırmızı, Çimen Yeşili, Tiffany Mavisi ve Mint Yeşili renkleriyle salonlara renk katan ve ‘daha sessiz’ bir ortam sağlayan Ventoso hakkında daha detaylı bilgiye markanın web sitesi www.ventoso.com.tr üzerinden ulaşmak mümkün.

Ventoso Profesyonel Fön Makineleri’nden 'daha sessiz' fön makinesi

Önerilenler

Benzer İçerikler