Vanessa Bruno, L’Oréal Professionnel ile işbirliği yaptı

Kategori

Vanessa Bruno L’Oréal Professionnel işbirliği

Vanessa Bruno INOA S/S 17 koleksiyonundaki renkleri seçerken doğal tonlardan ilham aldı: daha sade, kum, toprak tonlarını kullandı. Temel amacı doğal saç rengini yaratmaktı, bu yüzden her cilt rengi ve saça uyacak 12 doğal sarı ve balyaj tonunu seçti.

Vanessa Bruno “L’Oréal Professionnel ve ben aynı değer ve hedefleri paylaşıyoruz: kadınları güzel ve özgüvenli hissettirmek. Bir moda tasarımcısı olarak, benim amacım, kadınlara yaşamlarının her anında eşlik edebilmek, özgüvenlerini daima tazeleyebilmek… L’Oréal Professionnel de bunun aynısını saçlarla başarıyor, kadınların en önemli o anında yanlarında duruyor” şeklinde konuştu.

L’Oréal Professionnel sizin için ne ifade ediyor?

L’Oréal Professionnel kalite ve uzmanlığın simgesi. Saç renginiz kişiliğinizi yansıtır, ve bir kadın olarak, kendinizi güzel ve özgüvenli hissettirecek bir saç renginin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. L’Oréal Professionnel ile, uzman ellerde olduğunuzu hissedebiliyorsunuz… Ve inanın bana, bu paha biçilemez!

Size göre L’Oréal Professionnel kadını kimdir?

Bu kadın modern, aktif, iş hayatı-çocukları ve eğlence hayatı arasında koşturan bir kadın. Uzmanlık ve kalite arıyor, ne istediğini biliyor ama tavsiyeye ihtiyacı var, sonuçların beklentilerini karşıladığından emin olmak istiyor. İşte bu yüzden, bir L’Oréal Professionnel salonuna geldiğinde, sonuçtan emin olabiliyor!

Vanessa Bruno ve L’Oréal Professionnel kadınının ortak noktaları nelerdir?

Bence ortak çok noktaları var. İkisi de kalite, uzmanlık ve etkisi uzun süren ürünler arıyor. İkincisi, yeni trendlere ilgi duyuyorlar . Zarifler ama çok da sofistike değiller. Fransız asaletiyle buluşmuş doğallıktan ve sade şıklıktan yanalar.

L’Oréal Professionnel ile INOA 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu oluşturmak size ne hissettirdi?

Bu koleksiyonu oluşturmak benim için çok heyecan vericiydi ! Saçları, bir kadının en önemli aksesuarıdır ve bu koleksiyonda, kullanmaktan en çok zevk alacağım renkleri seçtim.

 

Sizin INOA İlkbahar/Yaz 17 koleksiyonunda en beğendiğiniz ton hangisi ?

Benim favorim Hailey’nin nude beji. Çok doğal, sade bir renk. Sıcak ve soğuk tonların harmanlanmasıyla elde edilen bir ton, bu yüzden favorim.

INOA‘yı seçmenizin sebebi nedir?

INOA, ilk amonyaksız boya olma özelliğini taşıyor. Bunun dışında, INOA’nın renk paleti ve felsefesi, benim moda anlayışıma çok benziyor. Yapay görünümden hiç hoşlanmam, INOA da kadınların doğal güzelliğini ortaya çıkaracak renkler sunuyor. Son olarak, renkler çok modern ve zarif, yansımalar ise inanılmaz canlı.

L’Oréal Professionnel Uluslararası Marka Yüzü Hailey Baldwin için seçtiğiniz 2 renk için neler söyleyeceksiniz ?

Bu renkleri doğada görebiliyorsunuz, natürel renkler. Çok gösterişli renklerden ziyade, daha az göze çarpan renkleri Hailey’nin doğal güzelliği ve güçlü kişiliğini ortaya çıkaracak şekilde kullanmayı amaçladım.

Saç renginin yeni makyaj olduğunu söyleyebilir misiniz ?

Kesinlikle! Saç boyası artık birkaç yıl önceki şekilde kullanılmıyor. Artık çok fazla renk var, L’Oréal Professionnel’in renk paletindeki renkler inanılmaz! Aynı zamanda, artık salonlarda uygulanacak çok ama çok fazla profesyonel teknik var. Bu da kişiye özel renklendirme tekniğini mümkün kılıyor. Ve artık, saç rengini o anki moduna, modaya ve yeni trendlere göre değiştirmek daha kolay. Kadınlar bu konuda daha meraklı , bu trendin giderek büyüyeceğini düşünüyorum.

L’Oréal Professionnel sizin için ne ifade ediyor?

L’Oréal Professionnel uzun yıllardır güçlü kadınları temsil eden güçlü bir marka. Ürünleri harika!

Size göre L’Oréal Professionnel kadını kimdir?

Etrafındakilere her konuda örnek olacak güçlü ve güzel bir kadın.

L’Oréal Professionnel marka yüzü olmak size ne hissettiriyor?

Harika hissettiriyor. L’Oréal Professionnel rüya takımının bir parçası olmaktan onur duyuyorum.

Vanessa Bruno ile ortaklık nasıldı?

Harikaydı. Vanessa mükemmel bir kadın.

L’Oréal Professionnel ve Vanessa Bruno’nun birlikte yarattığı yeni INOA It Looks renkleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Renkleri çok sevdim! Böyle bir çalışmada Vanessa Bruno gibi bir tasarımcıyla ortaklık kurma fikri çok başarılı. Renkler çok güzel, zarif ve çekici. Saç rengi dış görünüş için en önemli şey, bu yüzden saç boyasının çok sayıda, farklı renkler sunabiliyor olması, marka için çok önemli.

Size uygulanan INOA Nude Beji nasıl buldunuz?

Harika bir renk. Eğer siz de aynısını istiyorsanız, size tavsiyem, renklendirme uzmanınızdan INOA’yı istemeniz ve kendinizi onun ellerine bırakmanız.

INOA by Vanessa Bruno, kişiliğinizde daha önce fark etmediğiniz şeyleri ortaya çıkardı mı?

Evet, basit bir renk değişikliğinin bu kadar çok şeyi değiştireceğini düşünmezdim! Görünüşüm ve modum şimdi daha farklı, kendimi başka bir Hailey gibi hissediyorum!

Önerilenler

Benzer İçerikler