Uluslararası Kuaförlük Ödülleri 2020 biletleri satışta!

Madrid’te 16 Şubat 2020 tarihinde 2.si düzenlecek olan IHA, parıltılı şovları moda sunumları ile kuaförlük dünyasının en önemli gruplarını bir araya getiriyor.

Uluslararası kuaförlüğün kırmızı halısı olarak nitelendirilen Mor Halısı ve Oscar törenlerini andıran ödül töreni ile kuaförlüğün hak ettiği düzeyde bir etkinlik olarak sektörü taçlandırıyor.

İlk etkinlik kuaförlük sektörünün en önemli isimlerini Madrid’te bir araya getirmeyi başarırken, 2.yılında hedef çıtayı daha da yükselterek etkinliğin uluslararası düzeyde en önemli etkinliklerden biri olarak anılmasını sağlamak.

15 finalistin yer alacağı yarışmanın 2020 jürisi ise yine sektörün önemli isimlerinden oluşuyor: Antoinette Beenders, Tabatha Coffey, Robert Lobetta, Beverly C. ve Tono Sanmartín.

Etkinliğin 2.yılında yarışma için gönderilen koleksiyon sayısında %20 artış gerçekleşirken En İyi Uluslararası Kadın Saçları Koleksiyonu, En İyi Uluslararası Erkek Saçları Koleksiyonu,   En İyi Uluslararası Avantgarde Saçlar Koleksiyonu ile aday gösterilenler arasından seçilecek olan Yılın Uluslararası Kuaförü Ödülü ve Yılın Uluslararası  Artistik Ekibi için katılımcı ülke sayısı ise %55 artışla 41 ülkeye ulaşmış durumda.

Bağımsız bir güzellik organizasyonu olan İHA’nın hedeflerine ve vizyonuna inanarak fikir aşmasından bu yana destek olan iki kurum bulunmaktadır: Revlon Professional ve Madrid Salon Look FUARCILIK-Ifema. Tabii ki 22 farklı edisyonuyla Estetica Dergisi global medya ortağı olarak etkinliğin uluslararası başarısında önemli rol oynamaktadır. Beauty Underground’ta diğer sponsorlar arasında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için, lütfen www.ihawards.com adresini ziyaret edin.

Önerilenler

Benzer İçerikler