Tüm Saç Tipleri İçin Authentic Beauty Concept Ürünleri

Authentic Beauty Concept,derinlemesine temizlik sağlayan şampuanına, Güneydoğu Asya’da etik olarak üretilen, Adil Ticaret Ürünü Mor Pirinç Özü ekledi.

Bireysel saç tiplerine özel olarak hazırlanmış serilerimizi tamamlamak için, herkes için bir farkındalık deneyimi sağlayan, özenle formüle edilmiş bir seri yarattık. Ne de olsa saç bakımı, kendinizle başbaşa zaman geçirme fırsatınız! Sağlıklı saçlar ve dengeli bir saç derisi, bireysel görünümler yaratmak için ideal bir temel sunar. Deep Cleansing Shampoo ve Indulging Fluid Oil’e ek olarak, şimdi baş derisi için aktif içerikler içeren, ECARF sertifikalı Bare Cleanser’ı sunmaktan gurur duyuyoruz.

SİZ DE OTANTİK GÜZELLİK HAREKETİNE KATILIN!

Authentic Beauty Concept Deep Cleansing Shampoo 300ml

Authentic Beauty Concept Deep Cleansing Shampoo 300ml 

Yoğun maske ile bakım öncesi, saçı temizlemek, bütün kalıntılardan arındırarak saçı bakıma hazırlamak için ideal arındırma sağlayan şampuan.

Vegandır. Silikon, sülfat, paraben, mineral yağ ve yapay renklendiriciler içermez.  Kirleri giderir, saçı ürün kalıntılarından ve biriken yağlardan arındırır.

İçeriğindeki mor pirinç özü; tozları, kirleri ve yağları saçtan arındırmayı sağlar.

Uygulama: Islak saçlara köpürterek uygulayınız. İyice durulayınız.

Authentic Beauty Concept Indulging Oil 100 ml

Authentic Beauty Concept Indulging Oil 100 ml

Elektriklenmeyi kontrol altına alan, çok işlevli yağ.

Vegandır. Silikon, sülfat, paraben, mineral yağ ve yapay renklendiriciler içermez.  Kırık saç uçlarını mühürler, kuru veya nemli saça uygulandığında pürüzsüz görünüm ve yoğun parlaklık sağlar.

Crambe Abyssinica Tohumu Yağı içeren formül, akışkan, şeffaf ve hafif yapısıyla saça kolayca yayılır ve yağlı bir his bırakmaz. Saç tarafından hızlıca emilir ve kuru saçlarda bile parlaklık sağlar.

Uygulama: Islak saça maksimum 2 pompa ve kuru saça maksimum 1 pompa olmak üzere, ürünü saçın boy ve uçlarına uygulayın.

KOKU

Taze kesilmiş yaprak notaları ile harmanlanmış, cömert bir beyaz şakayık buketinden oluşan; kremsi miskler ve yumuşak ağaçların oluşturduğu sakin arka planda, parlak gül, frezya tomurcukları ve pamuksu, pudramsı menekşe ile desteklenen saf, taze ve zarif, kadınsı çiçek kreasyonu.

Authentic Beauty Concept Indulging Oil 100 ml

Önerilenler

Benzer İçerikler