Tuba Ergin Sonbahar Kış 2019 Koleksiyonu

Kategori

İlhamı Norrland şehri

Tuba Ergin, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında gerçekleştirdiği defilesinde İsveç’in kuzeyindeki Norrland şehrinden esinlenerek hazırladığı koleksiyonu         BABY ITS COLD OUTSIDE ile el değmemiş doğa ve modern dünyanın karşıtlığını sunuyor.

Tuba Ergin Sonbahar Kış 2019 Koleksiyonu

Sakinleşen kumaşlar…

Norrland, geniş ormanları, çetin kış iklimi ve geceleri nefes kesen gökyüzü manzaraları ile büyülerken, koleksiyonda kullanılan kumaşlar rahat, dayanıklı ve fonksiyonel özellikleri ile hayatımıza sakince yerleşiyor.

Tuba Ergin Sonbahar Kış 2019 Koleksiyonu Tuba Ergin Sonbahar Kış 2019 Koleksiyonu

35 Look’tan oluşan koleksiyonda yer alan yün, deri ve kürk gibi doğal malzemeler, PVC paraşüt gibi teknolojik kumaşlarla kombinlenerek gündüzden geceye taşınabilecek parçaları oluşturuyor. Gece giyiminde ise, işlemeli kumaşlarla deri volanlar ve renkli deri elbiseler koleksiyonda karşımıza çıkıyor. Tuba Ergin Sonbahar Kış 2019 Koleksiyonu

Tasarımları İskandinav pastelleri, kuzey ışıkları, kış manzaraları, gökyüzü ve modern siyah-beyazdan ilham alan rahatlatıcı renklerden oluşuyor. oluşturuyor. Koleksiyonda yer alan parçalar, ‘Mavi Kazado’ el boyamaları, ’My Poppi Shoes’ ayakkabılar ve ‘Shaya Concept’ aksesuar markaları ile birleşiyor.

Tuba Ergin defilesi için saçları Sabit Akkaya ekibi tasarladı

Önerilenler

Benzer İçerikler