fbpx

TrendVision Yarışma Kuralları

Kategori

Wella TrendVision 2017 Yarışma Kuralları

Wella TrendVision yarışması 2 kategoride düzenlenmektedir. Her bir kategoriye ilişkin yarışma kuralı için kategoriye ait kutucuğu tıklayarak bilgi sahibi olabilir ve saç tasarımlarınızın yer aldığı 4 adet fotoğraf yükleyerek yarışmaya katılabilirsiniz.

wella, trendvision, color vision

ve

wella, trendvision, creative vision

Trendvision Türkiye Finali süreci:

 • Trendvision Türkiye Finali başvurusu www.hairist.com.tr/trendvision üzerinden dijital ortamda saç tasarımlarının fotoğrafı yüklenerek yapılacaktır.
 • Yarışmaya son katılım tarihi 27 Mart 2017 saat 23:59'dur. (Belirtilen tarih ve zamandan sonra giriş yapılamayacaktır.)
 • Finale kalan yarışmacıların saç modellerinin renkleri Wella teknik ekibi  tarafından Wella renklerine uygunluğu denetlenecektir.
 • 28 Mart 2017 tarihinde, jüri tarafından dijital ortamda ön elemeler yapılacak ve Jüri, Trendvision Türkiye Finali için, Color Vision kategorisinde 4,  Creative Vision kategorisinde 4 olmak üzere 2 kategoride toplam 8 finalist belirleyecektir.  
 • Jüri tarafından seçilecek Trendvision Türkiye Finalistleri 3 Nisan 2017 tarihinde duyurulacaktır.

TÜRKİYE FİNALİ HIRVATİSTAN'DA

 • Trendvision Türkiye Finali 16 Mayıs 2017 tarihinde Hırvatistan'da Radisson Blue Resort&Spa'da yapılacaktır.
 •  Hırvatistan’da* yapılacak Trend Vision Türkiye Finali  program detayları seyahat öncesi yazılı olarak  finalist seçilenlerle paylaşılacaktır.
 • Trendvision Türkiye Finaline katılmaya hak kazanan toplam finalistin ve mankenlerinin, yol ve konaklama  masrafları Wella tarafından  karşılanacaktır (3 gece- 4 gün)
 • Wella trendVision Yarıması 2017 Türkiye finalinin kategori birincileri ise Londra’da* yapılacak olan Wella Uluslararası TrendVision Dünya Finaline, Türkiye adına katılmaya hak kazanacaktır.
 • Yarışma kuralları uluslararası yarışma yapılıncaya kadar geçerli olup yarışmaya ilişkin iptal etme, erteleme dahil olmak üzere tüm haklar Wella Professionals'a ve bağlı şirketlerine ait olup yarışmaya katılanlar bu kuralları baştan kabul etmiş olacaklardır.
 • Birincilere, Wella Uluslararası Trend Vision finaline kadar, Wella Professionals Türkiye tarafından mentorlük desteği verilecektir.

KATILMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

 

*Hırvatistan ve İngiltere-Londra için gereken pasaport ve vize işlemleri Yöntem Profesyonel tarafından organize edilecek olup pasaport ve/veya vize alamaması veya yurtdışına çıkış engeli bulunması yarışmacının sorumluluğudur. Pasaport/Vize nedeniyle katılamayan yarışmacının yerine yedeklerden bir yarışmacının katılımı sağlanır. Pasaport/Vize veya yurtdışına çıkış engeli nedeniyle katılamayan yarışmacı her hangi bir hak iddia edemez ve talepte bulunamaz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz