Tostunuzu nasıl alırsınız?

0
Ventoso Titanyum Kaplı Değişebilir Plakalı Profesyonel Saç Tost Makinesi ve Düzleştiricisi
Tostunuzu nasıl alırsınız?

Bir ürün üç farklı plaka

İster düz ister zig zag. Ventoso’dan değişebilir ince ve kalın plakalı saç tost makinesi ve düzleştirici…

 

 

Konu saç tost makinesi olduğunda birçok insanın aklına 80’li yılların kabarık, hacimli saç modelleri gelir. Saç tost makinesi düz ve basık saça hacim kazandırırken, elektriklenmiş, kabarık ve gür saç tipine sahip kişilere sabitleme ve belirgin zigzaglar oluşturmalarında yardımcı olur.

Tostunuzu nasıl alırsınız?
Ventoso Titanyum Kaplı Değişebilir Plakalı Profesyonel Saç Tost Makinesi ve Düzleştiricisi

Ventoso Titanyum Kaplı Değişebilir Plakalı Profesyonel Saç Tost Makinesi ve Düzleştiricisi sayesinde saça farklı modeller uygulayabilirsiniz. Saç şekline, hacmine ve tipine göre ister düz ister zigzag saç modelleriyle görünümü değiştirmek mümkün.
Değiştirilebilir ince ve kalın plakaların yanı sıra düzleştirici plakasıyla üçü bir arada sunulan
Ventoso Titanyum Kaplı Değişebilir Plakalı Profesyonel Saç Tost Makinesi ve Düzleştiricisi 360 derece dönen 2,7 metre uzunluğundaki kablosu ve kilitleme fonksiyonunun yanı sıra
özel tutuş bölgesi ile kullanım kolaylığı sağlıyor. 30 saniyede 14 0°C’ye ve 60 saniyede 230 °C’ye ulaşabilen sıcaklığı, 28x100mm ölçüsünde titanyum kaplı 3 çift plakaları ile 48W güce sahip.
Güvenli sıcaklık sağlayan PTC (Positive Temperature Coefficient) donanımı ve çoklu gerilim seçeneği (100V-240V, 50/60Hz) ürünü Türkiye’de ve yurtdışında kullanma imkanı sunuyor.

En iyiler için özenle tasarlanmış ambalajı ile  hem kuaför salonlarına hem de evde ürünü kullanan tüketiciye benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

2 yıl garanti ile sunulan Ventoso Titanyum Kaplı Değişebilir Plakalı Profesyonel Saç Tost Makinesi ve Düzleştiricisi ile ilham veren saç modelleri yaratmak sizin elinizde…

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.