TOP HAIR 2019 Düsseldorf Fuarı

Zengin içerikli programların yer aldığı çoşkulu bir endüstri buluşması

Düsseldorf Kongre Merkezi 2019 Mart sonunda bir kez daha Almanya’nın en büyük saç etkinliklerinden TOP HAIR’in merkezine dönüşecek.

30 ve 31 Mart 2019 tarihlerinde Düsseldorf’da düzenlenecek olan TOP HAIR etkinliğine katılacak ziyaretçiler için hazırlanan programlar içerik açısından zengin ve benzerlerinin en iyisi.

TOP HAIR 2019 Düsseldorf Fuarı
TOP HAIR 2019 Düsseldorf Fuarı

Büyük bir sektör toplantısı ve üst seviyede yaratıcılık

Etkinlikte kongrenin yanısıra kesim, renklendirme, styling trendlerine dair her şey gösterilecek, sahne şovları ve eğitim workshopları yapılacak. 180 farklı aktiviteyle becerilerini sergileyecek olan 1500’ün üstünde kuaför, fark yaratan gösterilerle karşımıza çıkacak. Etkinliğe endüstrinin en büyük firmalarında karar verici konumda olan profesyoneller katılıyor. Düsseldorf’da sahnelenecek görkemli şovda yer alacak olan saç tasarımcıları ve berberler etkili tanıtım sunumlarıyla zanaatlerini sergileyecek.

TOP HAIR 2019 Düsseldorf Fuarı
TOP HAIR 2019 Düsseldorf Fuarı

İzle, algıla, öğren ve iletişim kur!

Fuarda, salon ekipmanları ve profesyonel ürün ve hizmetlerle ilgili bir tanıtım yapılacak. Aynı zamanda etkinlikte Almanya’nın en iyi saç tasarımcılarına ve berberlerine Top Salon Ödülü verilecek.