fbpx

Tayfun Ortaköylü’den renklendirme tekniği

Yeni Trend Renklendirme Take Over Renk Serisini çalışan Schwarzkopf Professional  Küresel Renk Elçisi Lesley Jennison sektöre yeni yollar açtı.

Take Over Renk Serisi ile ister vintage havasında ister sert kullanımlarla ya da şık gece saçlarının içerisinde rengin kendisini göstermesi çok kolay.

Denizli Saloon Etki’den Tayfun Ortaköylü tasarladığı saç hakkında bilgi verdi.

Saçı açma işlemi yaparak temiz bir açık renge çektik. TAKE OVER serisiyle 8.849 – 7.764 Colorworks pembe ile üçü formüle edilerek diplere uyguladık. Uçlarda 3 farklı formül ile iç içe kontrast oluşturduk.

Uçlarda kullanılan 8.849 – 7.764 ve colorworks pembe, 8.849 ve son olarak 9.674- 8.849- 7.982 ve pastelfier ile formüllerimizi oluşturduk.

Saçı enseden başlayarak ters çapraz saçı ayırarak birinci ayrımda ilk formülü, ikinci ayrımda ikinci formülü üçüncü ayrımda üçüncü formülü kademeli olarak uyguladık. Aynı zamanda saçın tutamlarını kendi 3’lü serisinde inceden kalına doğru ayırdık. Tüm saçta detaylı bir sekilde kontrast rengi oluşturduk bütünde saçı yıkadıktan sonra çıkan inanılmaz sonuç bizi çok mutlu etti.

Özgür kadınların ve farklı hissedenlerin vazgeçilmez tercihi olacağını düşündüğüm bu yeni Take Over Serisi ile tüm meslektaşlarımın büyük keyif alarak çalışacaklarından eminim.

Take Over: Tayfun Ortaköylü

Makyaj : Esma Çintan

Manken : Cansu Kaçmaz

Video ve Fotoğraf : Osman Ünal

Önerilenler

Önceki İçerikAvangard stiller
Sonraki İçerikKışkırtıcı sarışınlık

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz