fbpx

TAGG 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kategori

Siyah beyaz formlar

Dinamik ve enerjik

Tavrı koleksiyonlarında en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.

T.A.G.G. 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu
T.A.G.G. 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu
T.A.G.G. 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Farklı kimliği ile TAGG 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu

TAGG, bu yıl dijital olarak gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul (MBFWI) kapsamında, sezonsuz başlığıyla, Powerbank adını verdiği bu koleksiyonunu, zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde kadınlara aradığı gücü sunan bir koleksiyon olarak tanımlıyor.

Minimalist stiller

Kadınlar son zamanlarda her zaman olduğundan daha da aktif ve cesur roller üstlendiler. Pandemi sürecinde gerek sağlık sektöründe, gerekse iş hayatının birçok farklı alanında ön sıralarda yer alan kadınlar, ev hayatında da varlıklarını koruyucu içgüdüleriyle gözler önüne serdiler. Buradan yola çıkarak TAGG 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu bir kutlama anına dönüştü. Tasarımcı Gökay Gündoğdu, ‘İyimser bir tavırla, yaşama gücümüzü hatırlatan ve eski olağan günlerimizdeki gibi bir kutlama nasıl olursa bu anı öyle kutlamak istedim.’ diyor.

T.A.G.G. 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Şık silüetler

Silüetlerini feminen bir orduya benzetiyor. Kendine güvenen ve ayakları üzerinde sağlam durabilen kadının yansımalarının görüldüğü koleksiyonda modern kıyafetler yer alıyor. Özgüven ve gücü rütbeler olarak konumlandırıyor. Gold daire el yapımı broşlar bu rütbeleri simgeliyor. Militer tavrı volümlü gömleklerle destekliyor. Faydacı bir yaklaşımla ceplere koleksiyonunda sıklıkla yer veriyor. Çağdaş, zamansız stiller, cesur duruş kıyafetlerde dikkat çekiyor. Asalet ve zerafetin izleri koleksiyona imzasını atıyor.  Apoletler, uzayan bağcıklar ve kemerler silüetleri daha da güçlü kılıyor. Koleksiyonlarının olmazsa olmazı gold detaylar ve kutlama anına eşlik eden kristal el işleri de maskülen takımları, yelek ve ceketleri süslüyor. Ekose kumaşlarda ve militer yağmurluklarda kullandığı kristal işlemeler maskülen feminen dengeyi vurguluyor. Kristal el işlemeleri rütbelerde sıkça karşımıza çıkan kuşlardan esinlenilerek tasarlanmış. Özgürlüğü temsil eden kuş motifi; ümite, barışa ve sevgiye yolculuk ediyor.

T.A.G.G. 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu
T.A.G.G. 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kadının gücüne güç katan formlar, deri parçalarla da zenginleşiyor. Koleksiyonda hakim olan siyah, gri tonlarındaki ekoseler, beyaz koton gömlekler ve yağmurluk koton kumaşlarla yumuşuyor.

T.A.G.G. 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu
T.A.G.G. 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Koleksiyon kadının aynı zamanda hem feminen hem de güçlü olabileceğinin bir kanıtı olarak karşımıza çıkıyor.

TAGG ürünlerine www.taggfashion.com, Gizia Gate ve Vakkorama’lardan ulaşabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz