Solmuş Sarışınlara Veda

Solmuş Sarışınlara Veda

Sadece sizler saçlarda sadık sarışın renkleri yaratabilirsiniz.

ODS² teknolojisine sahip INOA, beyazları %100’e kadar kapatma gücüne sahip ve INOA ile saçlara hapsolan renk boyadan boyaya uzun süre korunuyor. Üstelik INOA saçları yoğun olarak besliyor, nemlendiriyor ve saç derisine optimum konfor sağlıyor. INOA’nın ODS² teknolojisi sayesinde saçlar saç boyası uygulamadan önceki halinden daha yumuşak bir hal alıyor ve mükemmel parlaklık kazanıyor.

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, salon

Dünyanın En Etkili 10. Fransızı Seçilen Camille Rowe-Pourcheresse

Gerçek bir modacı, bu alandaki zevkleri ile ünlü ve Vanity tarafından dünyanın en etkili 10. Fransızı seçilen Camille ROWE-POURCHERESSE’da modanın kalbiyle ile bağlantılı olan bir marka için mükemmel bir seçim. Romain Gavras tarafından yönetilen ve Vincent Cassel ile beraber ilk filminde oynayan Camille, Jean-Baptiste Mondino’dan Mario Testino’ya kadar birçok ünlü fotoğrafçıya poz verdi, dergilerde boy gösterdi ve birçok şarkının klibinde oynadı (The Strokes, The Black Keys, MGMT, The Weeknd). Instagram ve Facebook’ta binlerce hayranı tarafından takip edilen Camille, 2016 yılında ünlü Fransız yazar, eleştirmen ve film yönetmeni Frédéric Beigbeder’in yeni filminde de boy gösterecek.

Camille ROWE-POURCHERESSE, birçok sarışın kadınının ihtiyaçlarına ve isteklerine cevap veren, INOA’nın başarı hikâyesinde yeni bir adım olan amonyaksız boya INOA BLOND RESIST’in marka yüzü oldu.

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, salon

Yeni High Resist Teknolojisi

Inoa Blond Resist’ı diğer boyalardan ayıran en önemli özellik içerisinde High Resist teknolojisinin bulunmasıdır. Klasik formülasyon 2 kısımdan oluşur. Boyanın baz kısmı beyazları kapatrken, bağlayıcı kısmı yansımayı sağlar. Yeni High Resist teknolojisiyle birlikte, High Resist bazı klasik baz ve bağlayıcı arasında birleştirici köprü görevini görür. High Resist bazı sayesinde saç rengi saça daha iyi tutunur ve dış etkenlere karşı uzun süre dayanır. High Resist molekülü, büyüklüğü ve üç boyutlu yapısıyla birlikte daha büyük renklendiriciler yaratır. Saçın kalbine işleyen saç boyası, şampuanlama sırasında diğer boyalarla karşılaştırıldığında saçtan daha az kopar ve büyük moleküller sayesinde de dış etkenlere daha çok dayanıklıdır.

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, salon

Sarışın Renkler İçin Vazgeçilmez Olan Soğuk Yansımaları Kazandıracak 5 Renk

Sarışın renklerin en vazgeçilmezi olan 7.11, 8.21, 9.12 renkleri yeni High Resist teknolojisiyle yenilenerek kalıcılığı artıyor. Son trendlere uyum sağlayan 8.22 ve 9.22 renkleri de doğrudan High Resist teknolojisi ile lanse ediliyor. Bu 5 renkle birlikte solan sarılara veda edip; canlı, doğal ve akmayan sarılara merhaba deyin.

hairist.com.tr’nin 

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975