Sizin ‘en’iniz var mı?

Sizin ‘En’iniz var mı?

Salonunuz en çok hangi yönüyle dikkat çekiyor. Tasarım mı? Ekip mi? Müşteriyi rahat hissettirmesi mi? İyi bir kuaför olmak zaten birinci şart peki bunun dışında bir ‘en’e sahip misiniz?

saç, tasarım, moda, kuaför, kuaförsalonu, sektörel, yenilik

Kuaförlük sektörü bir yenilik sektörü ve günden güne büyüyor. Yenilikleri ve gelişmeleri takip edemediğiniz zaman ise yetişmekte zorlanılıyor. Kendinizi ve sanatınızı geliştirirken, mesleğinizi destekleyen başka konularla da mutlaka iç içe olmalısınız. Örneğin; müşterinin istediği servisi sağlarken içerisinde bulunduğu ortamı daha konforlu hale getirmek, müşteri ile birebir iletişim kurulduğunda onun taleplerini anlayıp cevap vermek. Yani başka bir şeyler de sunabilmek ama en iyi şekilde sunabilmek. Mesela göz zevkine en çok hitap eden salon tasarımına sahip olabilirsiniz ya da birbirleriyle ortak iş yapma konusunda; en iyi çalışmaları ortaya çıkaran bir ekip de olabilir.

saç, tasarım, moda, kuaför, kuaförsalonu, sektörel, yenilik

Kısacası işin sanat boyutu ile beraber yürümesi gereken ele alacağınız bir çok konu var peki siz de düşünün, bunun dışında işletmeniz hangi özelliklere sahip? Salonunuzu öne çıkaran farklı özelliklere sahip olmak salonu her zaman üst seviyeye taşıyacaktır.

  

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi 

mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975