Serge Moreau ve Alp Kavasoğlu ile Kapadokya’da İmaj Danışmanlığı Kampı

Kuaförlerin heyecanla beklediği L’Oréal Professionnel İmaj Danışmanlığı Kampı 7-9 Temmuz tarihlerinde Serge Moreau ve Alp Kavasoğlu ile Kapadokya’da gerçekleşecek.

L’Oréal Professionnel İmaj Danışmanlığı Kampı ile renk, yeniden satış ve iletişim alanında sektörün öncü eğitimcilerinden olan Serge Moreau ile kuaförleri yeniden bir araya getiriyor.

Serge Moreau 30’dan fazla Alman fuarında bulunarak Mod’s Hair Almanya grubu için ColorXpert’i geliştirmiş ve uyarlamıştır. Bir eğitmen olarak sadece dili değil, aynı zamanda kursiyerlerin kültür ve zihniyetini de ele alan Serge Moreau uluslararası tanınmış bir eğitmendir. Duygusal zekaya dayalı bir eğitim ve yenilikçi bir konsept anlayışına sahiptir.

Türkiye’nin en önde gelen saç ve makyaj artistlerinden Alp Kavasoğlu ise Kapadokya’da gerçekleşecek İmaj Danışmanlığı Eğitimi’nde bütünsel görünümü sağlamak için makyaj önerileri ve genel görünüm tavsiyeleri verecek.

Duygusal zekaya dayalı yeni bir konsept ve bütünsel görünüm için makyaj trendlerinin yer alacağı bu eğitimde L’Oréal Professionnel’le birlikte Kapadokya’da eğitim dolu 3 gün kuaförleri bekliyor!

Serge Moreau ve Alp Kavasoğlu ile Kapadokya’da İmaj Danışmanlığı Kampı