Schwarzkopf Professional’dan Premium Saç Bakımı: Oil Ultime

0

Lüks yağların saçlara etkisi

Kusursuz güzellikte saçlar için inovatif ürünler ve uygulama sistemleri geliştiren Schwarzkopf Professional, Oil Ultime yaratarak premium saç bakımı dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Baş derisi, saç ve zihni dengeleyerek içten dışa yansıyan, göz alıcı bir güzellik yaratan Oil Ultime, lüks yağlarla unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Yüksek performanslı doğal, saflaştırılmış yağlar ve canlandırıcı temel yağlar kullanılarak geliştirilen Oil Ultime, salon misafirlerinin yoğun günlük rutinden kaçarak iç dengesini bulmasına yardımcı oluyor. Hafif formüllü parlaklık etkileriyle de dış güzelliği sağlayan değerli yağlar sayesinde saçlar yeniden canlanıyor ve ışıldıyor.

Cazibeyi yansıtan göz alıcı parlaklık…

Oil Ultime, göz alıcı parlaklık ve yumuşaklık için yüzde 100 doğal ve saflaştırılmış yağ deneyimi ile duyuları canlandırıyor. Aynı zamanda kendiliğinden çözülme ve buharlaşma özelliğindeki yağlarla saçı ağırlaştırmadan ışıltı ve yumuşaklık kazandırıyor. Argan, marula, gül ve frenk inciri yağları içeren aroma seremonisi ise saçı, baş derisini ve zihni dengeliyor.

Oil Ultime, değerli yağlarla baş derisi masajı sunan 3 farklı alternatife sahip. Ruh haline bağlı olarak arındırıcı, enerji verici ve rahatlatıcı bakım sunuyor.

Schwarzkopf Professional OilUltime
Schwarzkopf Professional OilUltime

Oil Ultime Oil-In-Scrub; içeriğindeki lotus çiçeği, argan kabuğu parçacıkları, yüzde 100 doğal ve saflaştırılmış yağlarla saç diplerini arındırıyor, saçı ve baş derisini pürüzsüzleştiriyor.

Oil Ultime Essential Oil Energizing, mandalina ve ylang ylang içeren temel yağların karışımı ile vücuda ve zihne enerji veriyor.

Oil Ultime Essential Oil Relaxing ise lavanta ve yasemin içeren temel yağların doğal karışımı sayesinde vücut ve zihni rahatlatıyor.

 

İnce ve kalın telli saçlar için arındırma ve saç banyosu seçenekleri…

Schwarzkopf Professional Oil Ultime Finishing Oil Rose
Schwarzkopf Professional Oil Ultime Finishing Oil Rose

Oil Ultime ile güzelliğe yapacağınız yolculuk, arındırma ve saç banyosunda hem ince hem de kalın telli saçlara özel geliştirilen serilerle devam ediyor.

İnce telli saç tiplerini ağırlaştırmadan arındırmak için özel olarak üretilen Oil Ultime Marula & Rose Oil serisi, marula ve gül yağı içeren formülü ile çiçeksi ve yumuşak bir koku deneyimi sunuyor. Hidrolize keratin, saç yapısını onarıp güçlendirmeye yardımcı olurken, panthenol de saçlara nem kazandırıyor. Oil Ultime Light Şampuan, Oil Ultime Light Sprey Krem ve Oil Ultime Light Kür bu seride mucizeler yaratan ürünler olarak öne çıkıyor.

Schwarzkopf Professional Light Oil in Şampuan
Schwarzkopf Professional Light Oil in Şampuan

Saçlar, kalın telli ise Oil Ultime’in özel çözümleri var: Oil Ultime Argan & Barbary Fig Oil serisinin, argan ve frenk inciri yağları ile zenginleştirilen formülü, hidrolize keratin ile saç yapısını onarıp güçlendirmeye yardımcı oluyor. Saçların ihtiyacı olan nemi panthenol sağlıyor. Seri; Oil Ultime Şampuan, Oil Ultime Krem ve Oil UltimeKür ile saçlara hak ettiği bakımı sağlıyor.

Yumuşak saçlar için son dokunuşlar…

Tüm saç tiplerine uygun olarak çeşitlendirilen çok amaçlı ve besleyici yağ serisi Oil Ultime Finishing Oil, saçlarda ağırlık yaratmadan olağanüstü ışıltı ve yumuşaklık yaratıyor.

 

İnce telli saçlar için Oil Ultime Marula Yağı , ince telli ve orta derecede stresli saçlar için Oil Ultime Gül Yağı, kalın telli saçlar için Oil Ultime Argan Yağı , çok kuru ve yıpranmış saçlar için Oil Ultime Frenk İnciri Yağı serinin son dokunuşlar için sunduğu ürünler arasında…

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.