Schwarzkopf Professional’dan #ILOVEBLONDEME Yarışması

BLONDME, sarışınlıkla ilgili her türlü sarışın sorununun üstesinden gelebileceğiniz ve sarışınlık alanında uzmanlaşabileceğiniz; tamamen sarışınlara özel tek renk ve bakım markasıdır.

Büyüleyici BLONDME görünümünüzü hazırlayın ve yarışmaya katılın. Global BLONDME Elçisi Jack Howard ile Almanya, Hamburg’daki Schwarzkopf Pro TrendLab özel eğitimine katılma ve kendi Blondme Video’nuzu çekme şansına sahip olun!

Yarışmaya katılmak ve BM paylaşım alanında yer almak için, BLONDME kullanarak hazırladığınız görünümleri Instagram’da paylaşın, paylaşım yaparken aşağıda belirtilen koşulları yerine getirdiğinizden emin olun.

 • #ILOVEBLONDME ve #BLONDMECONTEST etiketlerini kullanın
 • @schwarzkopfpro ve @schwarzkopfprotr Instagram profillerini etiketleyin
 • Bize neden BLONDME’yi sevdiğinizi söyleyin!

#LOVEBLONDME‘ye katılın ve bu benzersiz sarışınlık uzmanları topluluğunun bir parçası olun.

iloveblondeme

I. Katılım Şartları

Bu etkinlik Henkel tarafından düzenlenmektedir. Hiçbir şekilde Facebook ve Instagram tarafından düzenlenmemekte ve sponsorluğunda yapılmamakta olup, Facebook ve Instagram ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Tüm sorular, yorumlar ve şikayetler, Facebook veya Instagram’a değil Henkel’e yönlendirilmelidir.

Bu yarışmaya Instagram üzerinden katıldığınızda, kişisel verileriniz (örnek: IP adresi, çerezler vb.) Instagram tarafından toplanır ve Instagram ve Facebook’un amaçları doğrultusunda işlenebilir. Instagram ayarları, çerezler vb. Kişisel verilerinizin toplanması ve işlenmesi konusunda Henkel sorumlu değildir. Bu verilerin neler olduğu, nasıl toplandığı, nasıl paylaşıldığı ve nasıl işlendiği gibi konularla ilgili Instagram ve Facebook’un Veri İlkeleri hakkında bilgilendirme metinlerini okuyunuz.

1. Yarışma Süreci ve Sürecin Yönetilmesi

Bu etkinlik, Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40589 Düsseldorf (“Henkel”) tarafından düzenlenmektedir.

 • Bu yarışma online olarak 1 Eylül 2019 ve 15 Aralık 2019 tarihleri arasında, 23.59 saatine kadar gerçekleşecektir
 • Bu online yarışmaya katılmak için yarışmacılar kendileri tarafından renklendirilen saçların fotoğraflarını Instagram’a yüklemelidir. Katılımcılar bu fotoğrafları paylaşırken @schwarzkopfpro ve @schwarzkopfprotr hesabını etiketlemeli, #IloveBLONDME ve #BLONDMEContest hashtaglerini kullanmalıdır
 • Yarışmaya Instagram aracılığıyla #IloveBLONDME ve #BLONDMEContest hashtagleriyle katılınır

Ödüller:

 • Kazanan: İki (2) kişilik Almanya Hamburg Schwarzkopf Professional TrendLab turu. Ödül şunları kapsar: 2 kişilik Hamburg-Almanya’ya ekonomi sınıfı uçuş biletleri, beraberindeki 1 kişi ile birlikte iki kişilik odada iki (2) gece 4 yıldızlı otelde konaklama ve Schwarzkopf Professional ekibiyle BLONDME görünümü videosu çekme fırsatı.
 • İkincilik ödülü: Kazanan takımın salonu için, salonda sarışınlık eğitimi
 • Üçüncülük ödülü: BLONDME ödül paketi
 • Kazananlar, Henkel tarafından belirlenen Jüri tarafından seçilecektir
 • Kazanan Instagram mesajı aracılığıyla bilgilendirilecektir

2. Katılmak için gerekli özellikler

Yarışmaya katılım koşullarını kabul eden, 18 yaş üstü, kendi renklendirdiği bir saçın fotoğrafını Instagram hesabından #IloveBLONDME ve #BLONDMEContest hashtagleriyle @schwarzkopfpro ve @schwarzkopfprotr hesabını etiketleyerek paylaşan herkes, yarışmaya katılabilir.

Jürinin fotoğrafları görüntüleyebilmesi için fotoğrafın paylaşıldığı Instagram hesabının herkese açık olması gerekmektedir.

Yarışmaya katılabilmek için, katılımcıların bilgileri geçerli ve doğru olmalıdır. Her katılımcı yalnızca kendi adına katılabilir. Henkel çalışanları veya Henkel’e hizmet veren şirketlerdeki çalışanlar yarışmaya katılamaz.

3. Görsellerin kullanımı / görsellerdeki kişilerin onayı

Katılımcı, herhangi fotoğrafta veya videoda görünen kişilerin fotoğraf ve videoların internette (web sitesinde ve sosyal medya kanallarında) yayınlanması ve online yarışmaya sunulması için onayını almalıdır.

4. Yarışma dışı kalma

Henkel, katılım şartlarını ihlal edilen kişileri yarışma dışı bırakma hakkına sahiptir. Manipülatif ve yapay uygulamalarla avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar da yarışma dışı bırakılır.Bu durumlarda Henkel verilen ödülü iptal etme ve geri isteme hakkına sahiptir.

5. Yarışma sürecinin erken sonuçlanması

Henkel, önceden hiçbir uyarıda bulunmaksızın yarışmayı sonlandırma veya durdurma hakkına sahiptir. Henkel bilgisayar sisteminde virüs bulunması, yazılım veya donanım sistemlerinde hata bulunması, yasal zorunluluklar gibi adil bir yarışma sürecini etkileyen durumlarda da yarışmayı durdurma hakkına sahiptir.

Yarışma sürecini etkileyen olumsuz durumlar herhangi bir katılımcının kasıtlı bir davranışından kaynaklanırsa, Henkel bu kişiden doğan zararlar için tazminat talep edebilir.

6. Ödüllendirme ve kazananların bilgilendirilmesi

Yarışmanın kazananları Henkel tarafından Instagram Direct Message aracılığıyla bilgilendirilir. Kazanan, bu mesaja on dört (14) gün içerisinde cevap vermelidir, aksi takdirde ödül kaybedilir ve Henkel ödülü kazananlar arasından seçtiği kişilere verebilir.

Ödüllerin 1 Şubat 2020 ile 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında verilmesi gerekir. Yukarıda belirtilen zaman dilimi içinde verilmezse, ödüllerin süresi sona erer.

Her katılımcı yalnızca bir ödül alabilir; ödül yerine nakit teklif edilemez. Ödüller başka şahıslara devredilemez. Henkel, teklif edilen orijinal ödülün mevcut olmaması durumunda, ödülü başka bir ödülle değiştirme hakkını saklı tutar.

7. Yükümlülükler

Henkel teknik sorunlar sebebiyle gerçekleşemeyen katılımların sorumluluğunu kabul etmez. Katılımın ispatlanması yarışmaya katılımı garantilemez.

Ödülün verilmesiyle Henkel’in yükümlülükleri sona erer. Ödülün verilmesinden sonra kaybolması veya zarar görmesi durumunda Henkel sorumlu değildir. Henkel, ödülü veren üçüncü şahıs veye taraftan kaynaklanan; yarışmanın gerçekleştirilmesi ve ödülün kazanılmasına ilişkin herhangi bir olumsuz durumda sorumluluk kabul etmemektedir. Bu durumlara ilişkin şikayetler doğrudan üçüncü şahıs veya tarafa iletilmelidir.

Henkel, yalnızca kötü niyetli eylem veya ihmal durumunda, maddi ve yasal kusurlardan sorumludur.

Henkel, ödülün transferindeki gecikmelerden veya hatalardan, teknik tesis ve hizmetteki hatalardan, veri kaybından veya verinin silinmesinden, bir yarışma katılımında ortaya çıkabilecek virüslerden veya herhangi bir hatadan kaynaklanan hasarlardan sorumlu değildir.

Yükümlülük sınırlamaları, zararların Henkel’in (organları, çalışanları veya taşeronları tarafından) kötü niyetli eylemleri veya ihmalinden kaynaklanması veya sözleşmeden doğan bir zorunluluktan kaynaklanması halinde geçerli olmayacaktır.

4. fıkra uyarınca yarışmadan elenen kaıtlımcılar için sorumluluk yoktur.

8. Diğer

Temyiz hakkı yoktur. Katılım şartları ve katılımcılar ile Henkel arasındaki tüm yasal ilişki sadece Federal Almanya Cumhuriyeti yasalarına tabidir.

Katılım koşullarındaki bireysel hükümlerin geçersiz olması durumunda, kalan hükümlerin geçerliliği etkilenmeyecektir. Katılım şartları Henkel tarafından önceden uyarı yapılmaksızın değiştirilebilir.

II. Yarışmaya katılım için veri koruma sözleşmesi

Ödülü almak için katılımcı(lar) şu kişisel bilgileri sağlamalıdır: isim, e-posta adresi ve ülke.

Henkel, katılımcının sağladığı verileri, ödülü vermek ve çekilişi yürütmek için gerekli sürecin bir parçası olarak kullanacaktır.

Henkel, ödül dağıtımı veya çekiliş için kullanmak haricindeki durumlarda, katılımcının verilerini üçüncü şahıslara veya taraflara iletmeyecektir.

Katılımcının verilerinin işlenmesi ve kullanılması, işlemlerin ve çekilişin yapılması için gereklidir, ve bu işlemleri haklılaştıran yasal hükümlere dayanmaktadır.

Kişisel veriler yalnızca online yarışma sürecinde ve sonrasında ödülün temini için kullanılacak ve online yarışma bitiminden sonraki altı (6) ay içinde silinecektir.

Katılımcı herhangi bir zamanda verilerine erişme hakkını kullanabilir. Ayrıca, ilgili şartların katılımcı tarafından karşılanması koşuluyla, katılımcı aşağıdaki haklara sahiptir:

 • Verilerini değiştirme hakkı
 • Verilerini silme hakkı
 • Verilerin işlenmesini kısıtlama hakkı
 • İlgili yetkili veri koruma yetkilisine bilgi verme ve şikayette bulunma hakkı
 • Verilerin taşınma hakkı

Katılımcının ret hakkı

Kişisel bilgilerinizin Henkel tarafından işlenmesine karşı özel durumunuzdan kaynaklanan sebeplerden dolayı itiraz etme hakkınız vardır.

Henkel, çıkarlarınızı, haklarınızı ve özgürlüklerinizi kısıtlandığına dair kanıtlar bulunamadığı sürece, verilerinizin işlenmesini durdurmaz.

Bu gibi durumlarda veya katılımcının kişisel bilgileriyle ilgili başka soru veya talepleri varsa, katılımcı www.henkel.com.tr sitemizden bize ulaşın kısmından taleplerini iletebilirler.