Scarlett Johansson’ın Favori Saç ve Makyaj Ürünleri

Görünümüyle en çok örnek alınan ünlüler arasında yer alan Scarlett Johansson’ın favori saç ve makyaj ürünleri hangileri? Ünlü kırmızı rujunun markası ne?

Hollywood’un sarışın bombası ve günümüzün seks sembolü Scarlett Johansson, dünyanın en seksi kadınlarından biri olarak pek çok derginin kapağında yer aldı. Hollywood’un altın çağından ilham alan aktris, romantik dalgalardan pixie’ye kadar tüm saç modellerini denedi.

Scarlet Johannsson'ın Vazgeçemediği Saç ve Makyaj Ürünleri
Instagram @scarlettjohanssontv

Doğal saç rengi koyu kahverengi olan yıldız, sarıdan siyah ve kızıl saça, tüm seçenekleri denemesine karşın en çok kirli sarı ile kendisi gibi hissediyor. Yüzünün daha güzel görünmesini sağlayan eski Hollywood tarzı kabarık saçları tercih etmesine rağmen saçlarını hafif dalgalarla kullanıyor.

Scarlett Johansson'ın Favori Saç ve Makyaj Ürünleri
Instagram @scarlettjohanssontv

Saçlarını atkuyruğu yapmaktan ya da filmlerde peruk altına saklamaktan sıkıldığı için kısa kestirdiğini söyleyen yıldız, kısa saçları yıllarca kullandıktan sonra bundan da sıkılmış olacak ki saçlarını orta boyda kullanmaya başladı.

Saçları ve makyajıyla daima en çok örnek alınan ünlüler arasında yer alan yıldızın en çok kullandığı saç ve makyaj ürünleri de merak konusu. İşte o ürünler:

Favori Saç Ürünü

En çok kullandığı saç ürünü Oribe Dry Texturizing Saç Spreyi. Yıldız, ürünü saç diplerine sıktığında saçlarında güzel bir hacim yakaladığını söylüyor.

Scarlett Johansson'ın Favori Saç ve Makyaj Ürünleri
Instagram @scarlettjohanssontv

Vazgeçemediği Ruj

Johansson; “Dolce Gabanna Passion Duo rujlarını her zaman sevmişimdir. Pek çok ruju seviyorum ama Dolce Gabanna Classic Cream Lipstick Devil benim için mükemmel bir kırmızı. Ayrıca Dolce Gabanna’nın Passioneyes maskarası da oldukça harika,” diyor.

Classic Cream Lipstick Devil rujun hayranları arasında yıllarca erkeklerin düşlerini süsleyen Fransız oyuncu Monica Belluci ve Game of Thrones’un beyaz saçlı kraliçesi Emilia Clarke da yer alıyor.

Scarlett Johansson'ın Favori Saç ve Makyaj Ürünleri
Instagram @scarlettjohanssontv / Scarlett Johansson’ın Favori Saç ve Makyaj Ürünleri

Favori Makyaj Ürünü

“Ergenliğimden beri arkadaşlarımın kaş gurusuyum,” diyen aktris, Mac Eyebrows Lingering Kaş Kalemi‘ni yanından ayırmıyor ve bu kalemin kaşta kalınlığı kontrol etmek için çok ideal olduğunu belirtiyor.

Scarlett Johansson'ın Vazgeçemediği Saç ve Makyaj Ürünleri
Instagram @scarlettjohanssontv
Instagram @scarlettjohanssontv
Instagram @scarlettjohanssontv /Scarlett Johansson’ın Favori Saç ve Makyaj Ürünleri

Önerilenler

Benzer İçerikler