fbpx

San Coiffure Kayseri’de

Kategori

San Coiffure Kayseri’de açıldı.

Bursa, İzmir gibi şehirlerde ve İç Anadolu Bölgesi’nde aynı kalitede franchising vermeyi hedefleyen Yusuf Yalmancı ile konuştuk.

San Coiffure

İstanbul’daki kalitemizi Kayseri’ye taşımak istedik. Ortağım Selami Ersoy, Kayserili olduğu için onun da burada salon açmak gibi bir hayali vardı. Çok kaliteli bir ekip kurduk. İnsanların güven duyabilecekleri bir salon hayal ettik. Aile ortamı olsun istedik. İç Anadolu bölgesinde salonlarına en çok müşteri kazandıran, en kaliteli hizmeti veren en kaliteli ürünleri kullanan Mustafa Babaarslan ile Şahin Üstüntaş olacak salonda. Onlarla çalışmayı tercih ettik. O yüzden İstanbul’daki başarımızı İç Anadolu bölgesinde sürdürebileceğimizi düşünüyorum. Salonların aynı kalitede olması için isteyen her kuaföre franchising vermedik. Biz kendi içimizdeki yetiştirdiğimiz kuaförler ile aynı kaliteyi sürdürmeye çalışıyoruz. Her zaman da yaptığımız işin arkasındayız.

Şahin Üstüntaş, Yozgat’daki salondan sonra, Kayseri’de San Coiffure olarak ikinci şubeyi açıyoruz diyerek sözlerine şöyle devam etti.

İç Anadolu bölgesinde şubeleşmek istiyorduk. Kale oluşturmak istedik. Çorum, Adana, Konya, Antep, Niğde’de de salon açmak istiyoruz. Öncelikle Kayseri’de açılacak salonun sistemini kurmak istiyoruz. Şu an ekibimizde çok nitelikli çalışanlar var. 30 koltuklu bir salon açıyoruz. 25 kişi çalışacak. Ekibin eksikliğine göre tamamlama yapacağız. Kayseri’den çok eleman alımı yapmadık. Salonda Matrix Professional ile çalışıyoruz. Kayseride A+ müşteri kitlesine ulaşmak istiyoruz. Salonu Melikgazi semtinde açıyoruz. 1.5 milyonluk bir yatırım yaptık. . 300 metrekarelik salonumuzda cilt bakımı, lazer, zayıflama, microblading, kişisel bakım gibi hizmetlerimiz de olacak.

  

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz