fbpx

SAÇLARINIZI AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT İLE YENİLEYİN!

Kategori

Yoğun temponun izlerini yalnızca bedenimizde görmeyiz, saçlarımız da bundan payını alır. Tıpkı bedenimiz gibi saçlarımız da güç ve enerji için doğru gıdaya ihtiyaç duyar. Özenle seçilmiş saf içeriklerden oluşan vegan* saç ürünleri markası AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’in REPLENISH serisi tam da bunun için geliştirildi. Akçaağaç ve pekan cevizi özleri içeren seri, saçları besliyor ve parlaklığını geri kazanıyor.

Özenle seçilmiş içeriklerle üretilen; silikon, sülfat, mineral yağlar, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, doğanın bilimle buluştuğu formüller yaratıyor. Markanın REPLENISH serisi de bunlardan biri… Yıpranmış saçlar için akçaağaç ve pekan cevizi içeren seri, saç tellerini güçlendiriyor ve kırılgan saçları mükemmel bir şekilde besliyor.   

REPLENISH CLEANSER

Hem besleyici hem de arındırıcı özellikler taşıyan REPLENISH CLEANSER; işlem görmüş ve yıpranmış saçları arındırıyor ve saç tellerini güçlendiriyor. Hidrolize soya proteini içeren formülü ile saç tellerini pürüzsüzleştiriyor.

Authentic Beauty Concept Replenish Cleanser -160 Lira

REPLENISH CONDITIONER

REPLENISH CONDITIONER, saç tellerini güçlendiriyor ve saç kütiküllerini mühürlüyor. Panthenol içeren, ağırlaştırmayan formülü ise saçı yumuşak, parlak ve kontrol edilebilir hale getiriyor.

Authentic Beauty Concept Replenish Conditioner -190 Lira

REPLENISH SPRAY CONDITIONER

Yıpranmış ve işlem görmüş saçları besleyen REPLENISH SPRAY CONDITIONER; saçı ağırlaştırmadan yumuşaklık ve parlaklık sağlıyor. Ürünün içeriğindeki stearamidopropyl dimethylamine, karışık saçları açıyor.

Authentic Beauty Concept Replenish Spray Conditioner -190 Lira

REPLENISH MASK

REPLENISH MASK, saç tellerini yoğun bir şekilde beslerken güçlendiriyor ve kütiküllerin yenilenmesine yardımcı oluyor. Ürünün formülü, saç kütikülü üzerinde koruyucu bir tabaka ve yumuşatıcı bir etki oluşturuyor.

Authentic Beauty Concept Replenish Mask – 235 Lira                                                                          

REPLENISH BALM

REPLENISH BALM; saçın ekstra bakım ya da koruma ihtiyacı olan alanlarına (örneğin saç boyları ya da uçlarındaki balyajlar) uygulanıyor. Yıpranmış saçları güçlendiriyor, saçları yumuşak ve kontrol edilebilir hale getirirken, fön makinesi hasarından da koruyor.

Authentic Beauty Concept Replenish Balm  – 190 Lira                             

*Hayvansal içerik barındırmaz.

www.authenticbeautyconcept.com.tr

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz