fbpx

“Saçlara şeklini yazar, rengini çizeriz.” Serge Moreou

Kategori

“Saçlara şeklini yazar, rengini çizeriz.” 
Serge Moreou

Serge Moreou ile S Club Satış eğitiminde Serge Moreou günümüzün tüketicilerini ve kuaförlerin onları nasıl analiz etmesi gerektiğini katılımcılarla paylaştı. Serié Expert eğitim ve etkinlikleri hakkında ise L’Oréal Professionnel Pazarlama Müdürü Hande Aydın bilgi verdi.

Estetica: Kıbrıs ve Sapanca'da gerçekleşen Serié Expert eğitim-etkinlikleri hakkında bilgi verir misiniz?

Hande Aydın: Kıbrıs’ta gerçekleştirdiğimiz Serié Expert Ürün ve Satış Eğitim Kampı, Serge Moreau ile birlikte salon müşterilerine ürün önerme ve satışı konusunda daha ayrıntılı bilgi sahibi olmayı amaçlayan, yalnızca Serié Expert’S Club üyelerine özel bir program. Bir tam gün boyunca süren eğitimde Serge Moreau, imaj danışmanlığı konusundaki tecrübesi ile iş ortaklarımıza “müşteri iletişimi”, “doğru teşhis” ve “ürün önerme” konularında da deneyim kazandırarak farklı bir bakış açısı yakalamalarını sağlıyor.

Serié Expert’S Club Kongresi’ni ise 200 katılımcı ile Sapanca Güral Otel’de gerçekleştirdik. Bu eğitim L’Oréal Professionnel’in deneyimli ekibi ile birlikte Serié Expert ürün içeriklerine hakim olmak ve ürünlerin salon için tanzim teşhiri ile ilgili derinlemesine bilgi sahibi olmayı amaçlıyor.

Estetica: Önümüzdeki dönemde Serié Expert için neler göreceğiz?

Hande Aydın: 2015’de Serié Expert, salonların satış performanslarını arttırabilmelerini hedef alan yepyeni bir sistem ile karşımıza çıkıyor olacak. Bunu elbette her müşterinin ihtiyacına cevap verebilecek teknolojik yenilikler, lansmanlar, satış ürünlerinde uzmanlık eğitimleri, salonların görsel kalitesini arttırmayı ilke edinen tanzim teşhir ürünleri, medya yatırımları ile desteklemeye devam edeceğiz.

Estetica: Serié Expert'in salonlar açısından önemine değinir misiniz?

Hande Aydın: Serié Expert, salon kullanımına yönelik teknik boy ürünleri, her saçın ihtiyacına cevap verebilen geniş ürün ailesi, öncü ve yenilikçi formülleri ile son teknolojiyi sunuyor olmasına ek olarak arkasında L’Oréal Professionnel gücünü barındıran tüketici nezdinde bilinirliği yüksek bir markadır.

Salon içi kullanımlarda teknik boy ürünler yıkama setinde yüksek kalite standartları sunarken, kadınların ihtiyacına yönelik şok bakımları ile salonlara ekstra ciro getiren bir servis oluşturmaktadır.

Yıl boyunca S Club salonlarına özel deneme ve seyahat boyu ürünler yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde salon satışlarını arttırarak salon cirolarına katkıda bulunmaktadır. Her ay salonlarımıza alımları karşılığı gönderilen birbirinden farklı tüketici hediyeleri ise salondan ürün alımı yapan müşterilere armağan edilerek müşteri sadakatine önem veren salonlarımıza destek olmaktadır.

Katılımcıların yorumları

Mustafa Ege, GK Kuaför-Eskişehir

Serge Moreou eğitimi pratik ve anlaşılabilirdi. Müşteriye yaklaşım, iletişim becerileri ve personel eğitimi konusunda salona taşıyacağımız önemli tüyolar aldık. Serié Expert Club’ın etkinliğini kesinlikle meslektaşlarıma öneririm.

Murat Orhan, Murat Orhan Güzellik Salonu-Balıkesir

L'Oréal Professionnel’ın eğitimleri farklı bir bakış açısıyla düşünmeme ve ayrı bir vizyon kazanmama olanak sağlıyor. Salon içi eğitimine katıldığım, tarzıyla, yapısıyla, duruşuyla kendisinde ustamı gördüğüm Serge Moreou, mesleğin duayenlerinden.

Necati Çevik, Ayhan Çevik Kuaför-Bursa

L’Oréal Professionnel’e Serié Expert Club eğitimini bize sağladığı için çok teşekkür ediyorum. Geleceğe yönelik bir şeyler katan yenilikçi anlayışlara dönük çok iyi bir eğitim oldu.

Volkan Erdemir, Grand Hyatt Otel-İstanbul

Serge Moreou eğitiminde ürünü tüketiciye nasıl sunacağımız konusunda bilgi aldık. Salonda eğitimde öğrendiklerimizi ekibe aktarmak üzere bir toplantı gerçekleştireceğiz. Bize çok fayda sağlayan bir eğitimdi. Ayrıca organizasyon çok güzeldi. Bir daha düzenlense yine katılmayı düşünürüm.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz