Saç Eklentileri Salonların Gelir Akışını Nasıl Etkiliyor?

Saç eklentisi hizmetinden en çok faydalanan kadınlar gelinlerdir. Onlar için gelinlikten sonra en önemli şey saçlarıdır; her gelin bu özel gününde kusursuz saçlara sahip olmayı hayal eder. Saç eklentileri, gelin saçı hizmeti sunarken işinizi önemli ölçüde kolaylaştırıp tatmin edici sonuçlar yaratmanıza imkan tanır.

Atkuyruklardan kabarık topuzlara ya da görkemli dalgalara, bu araçlar saça hacim, renk ve şekil eklemek için olağanüstü bir seçenektir.

Birçok gelin salona referans olması için seçtikleri fotoğraflarla veya o gün için düşündükleri saç modeliyle ilgili bir fikirle gelir, ancak çoğu zaman saçları istedikleri görünümü doğal yoldan elde etmek için gereken yeterli hacme veya uzunluğa sahip değildir. Burada da devreye saç eklentileri girer. Saç eklentileri, ek olarak saça yapı kazandırır, bu da ısıyla şekillendirilen saçın daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur.

Gelin olacak müşterilerinize, düğün gününden önce salonunuzdaki ön hazırlık randevusunda saç eklentilerinin ne kadar büyük bir fark yarattığını gösterin.

Müşterinin salonu düzenli ziyaret etmesini sağlar

Soner Saç Tasarım, Instagram

Saç eklentilerini uzun süre kullanmayı tercih eden müşterilerinizin gerekli rötuşlar ve bakım için birkaç ayda bir salonunuzu ziyaret etmesi gerekir ki bu da sadık bir müşteri tabanı oluşturmak için iyi bir adımdır.

Saç eklentisi kullanmayı tercih eden kadınlar en sadık müşteriler arasında yer alır. Saç eklentisi uyguladığınız müşteriler, uzatma hizmeti almak için salonunuzu en az altı ayda bir ziyaret eder. Üç haftada bir saç rötuşu, bazen de haftada bir kez fön için uğrar. Bu açıdan saç eklentileri salon için karlı bir servistir.

Ekstra Gelir Kaynağı: Saç Eklentileri Temizliği

Instagram @tatianakarelinaofficial


Eklentiler ile ekstra bir gelir sağlamanın bir diğer yolu, saç parçaları için şampuanlama ve şekillendirme hizmetleri sunmaktır. Saç eklentileri söz konusu olduğunda bakım çok önemlidir ve eklentileri temiz, pürüzsüz ve nemli tutmak için uygun ürünlerin kullanılması gerekir. Burada da devreye salonunuzun perakende ürünleri girer.

u zaman saçları istedikleri görünümü doğal yoldan elde etmek için gereken yeterli hacme veya uzunluğa sahip değildir. Burada da devreye saç eklentileri girer. Saç eklentisi ek olarak saça yapı kazandırır, bu da ısıyla şekillendirilen saçın daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur.

Önerilenler

Benzer İçerikler