Saç derisi problemlerine Kerastase ile çözüm bulun

Kategori

Saç derisi problemlerine Kerastase ile çözüm

Kerastase 4 temel saç derisi problemine mükemmel dokunuşlarıyla çözüm buluyor. Specifique serisi kepek, dökülme, yağlanma ve hassas saç derisi problemlerine karşı savaşıyor ve günlük saç banyosu uygulaması ile rahatlatıcı bir etki ve sağlıklı bir saç derisine ulaşmanızı hedefliyor.

Saç dökülmelerine karşı Bain Prevention- Dökülme Önleyici Saç Banyosu

Yaş ilerlemesi, mevsimsel geçişler ve stres kaynaklı dökülme problemlerini azaltmaya yardımcı dengeleyici saç banyosu. Saç derisini temizler ve güçlendirir.

Kepeğe karşı Bain Anti-Pelliculaire- Kepek Karşıtı Arındırıcı Saç Banyosu

Düzenli kullanımla kepek oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Yeniden oluşumları geciktirir, kepek görünümünü 8 haftaya kadar* ortadan kaldırır. İçeriğindeki Çinko Pirition kepeğe neden olan bakterileri yok ederken salisilik asit sayesinde saç derisi temizlenir ve kepekten arındırılır.

Yağlanma Karşıtı Bain Divalent- Dengeleyici Saç Banyosu

Yağlı saç derisini temizler ve arındırır. Hassaslaşmış saç tellerini dipten uca besler ve yumuşatır. Sebum üretimini düzenler.

Bain Riche Dermo-Calm- Yatıştırıcı Saç Banyosu

Kuru saç ve hassaslaşmış saç derisi içindir. İçeriğindeki Calophyllum yağı ve su bazlı bileşimi ile hassasiyet yaşayan saç derisini rahatlatır, nemlendirir, hafiflet ve dengelenmesine yardımcı olur.

Normal saç ve hassaslaşmış saç derisi için Bain Vital Dermo-Calm

İçeriğindeki Calophyllum yağı ve su bazlı bileşimi ile hassasiyet yaşayan saç derisini rahatlatır, nemlendirir ve dengelenmesine yardımcı olur.

Kerastase ürünlerini Kerastase danışman kuaförleri’nde bulabilirsiniz. Size en yakın salonu, www.kerastase.com.tr’den öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Önerilenler

Benzer İçerikler