fbpx

Saç Bakımında Argan Yağının Faydaları

Kategori

Argan yağı donuk görünen saçları kısa sürede sağlığına kavuşturur ve doğal bir parlaklık verir. Saçı doğal bir şekilde nemlendirir, karışmasını engeller ve daha kolay şekil almasını sağlar. Saçın nemli havalarda kabarmasını engeller.

Saç kökü gözeneklerine nüfuz ederek saçın elastikiyetini arttırır. Özellikle uzun saçları olanlarda fırçalama, kurutma ve fön çekme sırasında yaşanan koparak dökülmeleri azaltır.

E vitamini bakımından zengindir ve E vitamini sağlıklı saçlar için en önemli vitaminler arasında yer almaktadır. Antioksidan etkisi bulunan E vitamini güneşten, boyadan yıpranan saçların toparlanma sürecini kısaltır.

Saçlarda ve saç derisinde çok az miktarda yağ kalıntısı bırakan argan yağı nemi saç ve saç derisine hapsederek kuru ve kırılgan saçları kısa sürede yumuşatır. Özellikle boyadan yıpranan, kuruyan ve kırılgan hale gelen saçlar için ideal bir doğal çözümdür.

Omega 3 ve omega 9 gibi doymamış yağ asitleri bakımından zengin içeriği ile saç gözenekleri ve köklerini besler. Saçın yapısını güçlendirir ve güneşin zararlı ışınları, hava kirliliği gibi çevresel faktörlere karşı daha dayanıklı hale getirir.

BC Mucize Yağ Argan Yağı Serisi: Normal ve Kalın Telli Saçlar İçin

Argan Yağı içerdiği yüksek anti-oksidan özellikleri sayesinde serbest radikallerle ve yüksek doymamış yağ asitleriyle savaşarak, saçın doğal lipid bariyerini destekler ve yeniler. Saça güç, ışıltı ve pürüzsüzlük kazandırır.

 

Matrix Professional Exquisite Oil Canlandırıcı Bakım Yağı

“Hiç Ölmeyen Ağaç” olarak bilinen Moringa ve Fas’ın “sıvı altını” Argan Yağı bulunan ExquisiteOil Canlandırıcı Bakım Yağı, doğanın mucizesini saçlarına taşıyor. Kuru ve yıpranmış saçları gençleştirmek için eşsiz bir formül içerir.Her türlü saç tipine uygun olan bu ürünü istediğiniz gibi uygulayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Matrix Professionals Oil Wonders

Matrix ilk kez tüm profesyonel salon servislerini tamamlayan bir seri sunuyor.

Kesim, Renklendirme, Bakım, Şekillendirme ürünleriyle sizlere profesyonel salonlardan evinize kadar eşlik eden mucize ürün Oil Wonders ile baştan uca bakımı ve yenilenmeyi hissedeceksiniz.

Bu ürünler ile bakım, kesim, renklendirme ve şekillendirmede kuaförler uzmanlıklarını artırırken kadınlar da bugüne kadar hep arzu ettikleri saçlara kavuşuyorlar.

Oil Wonders sihirli damlalarıyla daha net kesimler, 2 kat daha hızlı fön, %75 daha parlak saç rengi, 4 kat daha güçlü saçlar, 72 saat düzleştirici etki ve tek adımda hem bakım hem şekillendirme elde ediliyor.

Argan Yağı Özlü Mikro-Yağ Şampuanı ve Bakım Kremi ile bakıma hazırlanın.

Antik Mısır Yağı ile %75 daha parlak saç rengi, Hint Yağı ile 4 kat daha güçlü saçlar ve Amazon Yağı ile de72 saat düzleştirici etkiyi keşfedin.

Son olarak serimizin şekillendirmeye yardımcı olan ürünleri Hızlı Fön Yağı ile 2 kat daha hızlı fön ve şekillendirici krem yağ ile de tek adımda hem bakım hem şekillendirmeye kolayca ulaşın.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz