Rut Navarro, BCRST Koleksiyonu

Kuaför ve sanat yönetmeni Rut Navarro, yeni koleksiyonu “BCRST”yi tanıtıyor ve yapay zeka aracılığıyla yaptığı teklifle kariyerinde bir adım daha ileri gidiyor.

Yapay zekanın ürettiği bu fotoğraflar, şaşırtıcı ve büyüleyici olup, benzersiz kompozisyonları ve avangard tarzlarıyla hayal gücünün sınırlarını zorluyor.

Evet, gelecek bugündür. Yaşadığımız her an. Gelecek, bizden her zaman bir adım önde olan soyut bir yapıdır ama o ana ulaştığımızda şimdiki zaman olur. Dolayısıyla yaşadığımız her günün, daha önce hayal edebildiğimiz geleceğin bir parçası olduğunu söyleyebiliriz.


BCRST’ye dönen Rut Navarro bize şunları söylüyor:
“Her zamanki gibi, koleksiyonlarımın çoğu dünya çapında yaptığım seyahatlerden ilham alıyor. Bu kez BCRST, pandemiden hemen sonraki yaz ziyaret etme şansı bulduğum Romanya saraylarından ilham alıyor.

Tutkularımdan biri de korku ve fantastik romanlar ve o saraylara dalmak bana sanki bir prenses masalındaymışım gibi hissettirdi ama karanlık dokunuşlarla, daha gotik bir şeylerle.

Soluk tenli, yoğun vurgulu gözlü ve geçmiş bir dönemi, zenginlik ve stil çağını anımsatan elbiselerle modeller sunma fikri işte burada aklıma geldi. Saçlarda ise avangard ve daha ticari tarzlar arasında gidip gelen, titizlikle tasarlanmış ve oluşturulmuş saç stilleriyle bu savurganlığı ve yaşam tarzını yansıtmak istedim.”

Önerilenler

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Benzer İçerikler