Rafael Bertolucci ile Brezilya Stili Kusursuz Sarışınlık Master Class

Brezilya Stili Kusursuz Sarışınlığın Dünyada 1 numaralı ismi Rafael Bertolucci L’Oréal Professionnel ile Türkiye’ye geliyor!

Rafael Bertolucci ile Brezilya Stili  Kusursuz Sarışınlık Master ClassDünyada sarışınlığın #1 numarası olarak adlandırılan Rafael Bertolucci “Brezilya Stili  Kusursuz Sarışınlık Master Class’ı için 17-18 Eylül 2019 tarihlerinde Türkiye’ye geliyor. L’Oréal Professionnel’in global artistlerinden olan kusursuz sarışınlığın elçisi Rafael Bertolucci Kusursuz Sarışınlığa dair tüm ipuçlarını ve kusursuz sarışınlığın tekniklerini katılımcılarla paylaşıyor olacak.

Son yılların en çok ses getirecek Sarışınlık Master Class’ı için geri sayım başladı ! L’Oréal Professionnel global artistlerinden, dünyada kusursuz sarışınlığın Ferrari’si olarak anılan Bertalucci’nin sosyal medyada 570K takipçisi var. “Dünya’nın En İyi Saç Artistleri” listesinde yer alan, Rafael Bertolucci Akademi’sinin kurucusu, şuana kadar 55.000’in üzerinde kuaföre eğitim veren Rafael Bertolucci 17-18 Eylül 2019 tarihlerinde Türkiye’ye “Brezilya Stili Kusursuz Sarışınlık” Master Class’ı için geliyor. Master Class Eğitimi L’Oréal Profesyonel Ürünler’in yeni deneyim merkezi, modern kuaförlüğün mabedi olarak tanımlanan Atölye L’Oréal’de gerçekleşecek.

Rafael Bertolucci ile Brezilya Stili  Kusursuz Sarışınlık Master Class

Bu ilham dolu eğitimde Rafael Bertolucci Brezilya Stili Kusursuz Sarışınlık için balyajın inceliklerini Look&Learn yöntemiyle uygulamalı olarak tüm gün sürecek eğitimde katılımcılarla paylaşıyor olacak. Kusursuz Sarışınlık Master Class’ında Rafael Bertolucci 2 farklı modelde uygulamalı olarak Brezilya stili balyaj işlemini yapacak. Kusursuz balyajın tekniklerini de katılımcılara tüm ayrıntılarıyla aktaracak.

Rafael Bertolucci’nin vereceği eğitimin yanı sıra Cemil İrez, Sezgin Köle, Özden Kürtür ve Emrah Kemendi de 1 saat sürecek bir oturumda katılımcılara Türkiye’deki en iyi balyaj uygulamalarından örnekler ve teknikler paylaşıyor olacaklar.

Rafael Bertolucci ile Brezilya Stili  Kusursuz Sarışınlık Master Class

Rafael Bertolucci Kimdir?

Rafael Bertolucci ile Brezilya Stili  Kusursuz Sarışınlık Master ClassL’Oréal Professionnel global artistlerinden olan Rafael Bertolucci dünyada sarışınlığın 1 numaralı ismi olarak gösterilmektedir. Sosyal medyada 570 binin üzerinden takipçi sayısına sahip olan Rafael Bertolucci aynı zamanda “Rafael Bertolucci Akademi”sinin de kurucusu. Dünyanın dört bir yanında yılda 100’ün üzerinde eğitim veren saç artisti şuana kadar 55.000’in üzerinde kuaföre eğitim verdi. Rafael Bertolucci “Dünya’nın en iyi saç artistleri” listesinde de yer almaktadır. Aynı zamanda pek çok ünlü starın ve artistin saç tasarımlarını yapmaktadır. Ayrıca Oscar töreni, Cannes Film Festivali gibi dünyanın en büyük etkinliklerinde de saç tasarımlarını yapıyor.

Sınırlı kontenjana sahip bu eğitime katılım ile ilgili detaylı bilgiyi 0533 958 79 63 numaralı telefondan alabilirsiniz.

5