Pivot Point Trend Collection Men

0

2 gün boyunca pupet kafalar üzerinde uygulamalı yapılan Trend Collection Men eğitiminde katılımcılar 4 model üzerinde Pivot Point tekniklerini uygulayarak öğrendiler. Bu eğitimde yeni koleksiyon erkek tasarımları katılımcılar adım adım teknik bilgileriyle ve kullanım alanlarıyla beraber çalıştılar. Trend Collection MEN programı her salonda kullanılabilecek yeni modellerinden oluşuyor ve bu modelleri katılımcının teknik bilgi ve yaratıcılıkla nasıl modernize edebileceğini aktarıyor. Uygulaması yapılan modeller doğru adımlarla hayal gücümüze göre uyarlanabiliyor ve çesitlendirilebiliyor. Katılımcılar eğitim sonunda uluslararası geçerlilikte sertifika ile QR kod teknolojisi ile video izleme desteği sunan eğitim dosyası alıyorlar. Bir sonraki koleksiyon eğitimi 26 27 Kasım’da Istanbul’da Bu program hem kadın hem erkek kuaförlerine hitap ediyor. Detaylar için 0554 319 00 49

Pivot Point Trend Collection Men Pivot Point Trend Collection Men Pivot Point Trend Collection Men Pivot Point Trend Collection Men Pivot Point Trend Collection Men

Anar Nebiyev

Pivot Point Trend Collection Men harika bir eğitim. Pivot Point sistemi ile çalışmayı öğrendim. Salonda uygulayabileceğim farklı teknikler gördüm.

Fırat Karadağ

Eğitimde bize bir sistem öğretildi ve bu sistemi tekrarlar yaparak olabildiğince en üst düzeyde saç tasarımları yapmamıza çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Gayet bir eğitim oldu.

Serdar Fazlıoğlu

Pivot Point eğitimini daha önce çok kez katılmak istemiş olmamdan dolayı Trend Collection Men eğitimine katıldım. Gerçekten harika bir bilgi birikimi oldu. Ve benim için büyük bir deneyim ve fazlasıyla özgüven yarattı. Tabii ki bu özgüvende Pivot Point sisteminin bir getirisi. Kesinlikle tüm kuaförlerin bu sistemi bilmesi gerekir. Ancak şuan sadece üst düzey kuaförler ve üst düzey kuaför olmak isteyen kişiler bu eğitimlere katılıyor. Sinan Ergün de gerçekten çok iyi biri her yönüyle. Muhakkak Pivot Point ile tekrar buluşacağız. Bana çok şey kattı. Stilist ve tasarımcı olmak isteyenler kesinlikle Pivot Point ile bir gün buluşmalı.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.