Pivot Point Trend Collection Men eğitimi

0

24 25 Eylül 2018 Trend Collection Men İstanbul eğitimi

2 gün boyunca pupet kafalar üzerinde uygulamalı yapılan eğitimde katılımcılar 4 model üzerinde Pivot Point tekniklerini uygulayarak öğrendiler. Bu eğitimde yeni koleksiyon erkek tasarımları katılımcılar adım adım teknik bilgileriyle ve kullanım alanlarıyla beraber çalıştılar. Trend Collection MEN programı her salonda kullanılabilecek yeni modellerinden oluşuyor ve bu modelleri katılımcının teknik bilgi ve yaratıcılıkla nasıl modernize edebileceğini aktarıyor. Uygulaması yapılan modeller doğru adımlarla hayal gücüne göre uyarlanabiliyor ve çeşitlendirilebiliyor. Katılımcılar eğitim sonunda uluslararası geçerlilikte sertifika ile QR kod teknolojisi ile video izleme desteği sunan eğitim dosyası alıyorlar.

Trend Collection Men Trend Collection Men Trend Collection Men Trend Collection Men Trend Collection Men

Efrahim Yavaş

Meta Men çok güzel bir koleksiyon erkek kuaförleri için çok faydalı ve geliştirici. Uzun yıllardır eğitimler alıyorum ama aralarındaki en iyisi kesinlikle Trend Collection Men tabi bizlere bunu keşfetme şansı tanıyan ve bizleri mesleğimiz konusunda bilinçli profesyonel uzmanlar haline getiren Pivot Point ve Sinan Ergün’e çok teşekkür ediyorum.

Erhan İpek

Güzel bir deneyimdi heyecanımız arttı. Kuaförlükle ilgili gelecek hedeflerimizi daha büyüttük Markalaşma ve profesyonelleşme ile ilgili bir adım daha ileri gittik. Gelecek yılların saç kesim trendlerini öğrendik. Sinan Ergün’e ilgi alakasından dolayı teşekkür ederiz kendi deneyimlerini bizimle paylaştı için. Pivot Point ve Wella Professionals ailesine bu özel eğitimi sundukları için ayrıca büyük teşekkür ediyoruz.

Özgür Kalkan

Eğitim verimli ve gayet güzel geçti. İlk defa Pivot Point eğitimine katıldım. Daha önceki katıldığım eğitimlere bakarak eğitim programının içeriğinin çok farklı olduğunu söyleyebilirim. Kasım ayında da bir program var ona da katılmayı düşünüyorum.

Uğur Erbay

Yurt içi ve yurt dışında defalarca eğitime katıldım Pivot Point ile bu üçüncü eğitim programımdı kesinlikle kurumsal ve ciddi bir kurum ayrıca Sinan Bey’in becerisi ve sunumu tartışılmaz.

Bir sonraki Trend collection programı 15 16 Ekim’de İstanbul’da. Detaylar için 0554 319 00 49

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.