fbpx

Pivot Point Trend Collection eğitimi

Kategori

Pivot Point Trend Collection eğitimi iki gün boyunca Sinan Ergün eğitmenliğinde Bilek Otel’de gerçekleşti.

Pivot Point Eğitmeni Sinan Ergün eğitimde 4 kesim tekniğini teorik ve uygulamalı olarak gösterdi.

Pivot Point Eğitmeni Sinan Ergün

Trend Collection eğitim programı 2 gün sürüyor. Hem erkek kuaförlerine hem de bayan kuaförlerine uygun modeller içeriyor. Karma bir eğitim sınıfımız vardı. Her branştan kuaför kendi eksik yanlarını tamamlayacak ipuçlarını almış oldu. Aslında bu eğitimi programlarken amacımız saç kesim tekniğinin bir cinsiyeti olmadığını her modelin hem erkek müşterilerimize hem de bayan müşterilerimize uyarlanabildiğini yaşatarak göstermekti. Eğitim süresince katılımcılar 4 modeli pupet kafalar üzerinde uygulamalı olarak çalıştılar. Ayrıca eğitim içinde teknikleri salonlarına nasıl yansıtacaklarını görsel olarak pekiştirmek adına canlı model üzerinde uygulamalı çalışmamız da oldu. Pivot Point olarak amacımız kuaförlerin teknik anlamda dolu dolu modeller tasarlamalarını sağlamak. Bu eğitimde Türkiye’nin dört bir yanından İstanbul’a bu eğitimi almak için gelen kuaförlerimiz vardı. Bu şekilde yoğun talepler gelmesi bizi her zaman mutlu ediyor. Trend Collection eğitiminin içeriğini Bay & Bayan olarak ayırmadan sadece saç kesmek üzerine kurgulamamızın meyvelerini 2 gün sonundaki anketlerden ve geri dönüşlerden bize yansıyan mutlu ifadelerle fazlasıyla alıyoruz. 2018 yılında daha fazla şehirden daha fazla meslektaşımıza ulaşmak içinde sabırsızlanıyoruz.

Barış Güler, Barış Güler Haircut – Bahçelievler

Pivot Point Trend Collection eğitimi gayet güzeldi. Ben erkek kuaförüyüm. Uzun saçlarda çok etkili olamıyordum. Salona katacağım teknikler arasında Sinan Bey’in göstermiş olduğu 4 kesim de var. Uzun ve kısa saçlarda erkek model için gösterdiği teknikleri uygulayabilirim.

Mali Erdoğan, Mali Kuaför, Mersin

Benim için çok verimli bir eğitimdi. Memnun kaldım. Parmak tutuşlarını, tarak üzeri saç kesimini öğrendim. 4 uygulamalı kesim yaptık. Çok sıcak bir ortam vardı. Gördüğüm bütün teknikleri salonumda uygulayabilirim.

Kübra Kurt, Kübra Kurt Hairstylist, Muğla

Harika bir eğitim geçirdim, yeni koleksiyon çok güzel dolu doluydu. Salonlarda uygulanabilir saçlar ve birçok kesimde uygulanabilir teknikler öğrendik bu benim 7’inci kez Pivot Point eğitimine katılışım. Bir kadın kuaför olarak makası güçlü olmak bulunduğum şehirde bana inanılmaz şeyler kattı büyük bir ön yargıyı kırdım çok iyi ilerliyorum bu sayede aldığım eğitimlere hep devam edeceğim. Eğitim çok önemli sürekli yenilenen kendini yenileyen bir mesleğimiz var ucu çok açık eğitmen kadrosu harika önderliğini Yusuf Koçyiğit yapıyor onu tanıma şansım olduğu için ayrıca mutluyum sevgili Sinan Ergün, Fikret Yıldırım ve Colorist Hüseyin Alkan Pivot Point Türkiye’ye inanılmaz şeyler katıyorlar.

Pınar Yıldırım, Kuaför Pınar ve Güzellik Salonu, Gaziantep

Eğitimlerine 5’inci kez katılmış olduğum Pivot Point, Türkiye’nin en prestijli akademisidir. Sinan Ergün’ün direktörlüğünde almış olduğum teknik bilgiler salonumda birlikte çalıştığım ekip arkadaşlarımızın verdiğimiz servislerde aynı dili konuşmasına olanak sağlamaktadır. Uygulama yaparak öğrenme sağlayan Pivot Point eğitim programı bana iş hayatımda vizyon kazandırmıştır. Mükemmel geçen 2 günlük Trend Collection eğitiminin sonunda kurduğum en güzel cümle “ait olduğum yerdeyim” olmuştur.

Okan Ekmekçi Samet Bayan Kuaförü

Ben eğitime ilk defa katılıyorum. Çok memnun kaldım. Takip edeceğim. Tekrar katılmak için başvuracağım. Güzel bir eğitim oldu. Makas kesimleri gördük, katlı kesimler, kısa kesimler, üzerine çalıştık. İş yerindeki elemanlarıma eğitimi önerdim.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz