fbpx

Papatya- 8-55: Schwarzkopf Igora Royal

Kategori

 

SchwarzkoIp IGORA Royal’in yüksek çözünürlüklü gerçek renkler ve parlaklığından ilham alan Papatya- 8-55 filminde, kusursuz oyunculuk, parlak yeteneklerle birleşti ve ortaya muhteşem bir film çıktı. 

SchwarzkoIp IGORA Royal’ın lansmanında tüm izleyicilere keyifli anlar yaşatan filmde Ali Gür, Ali Kırıktarak, Mahmut Ebil,  Oktay Kaymakoğlu, Özkan Çolak ve Yıldırım Özdemir rol aldılar. Filmde Eczacıbaşı Schwarzkopf Genel Müdürü Viki Motro’nun kızı rolünü canlandıran Papatya tarz olarak kendinden çok farklı biriyle akşam yemeğine çıkacaktır. Bu yüzden ona uyum sağlamak ister ve annesinden değişime uğramak için yardım ister.

Viki Motro onu hemen Türkiye’nin kuaförlük sektöründe duayen ellerine emanet eder. Neler yapılabileceğine bakılır, dergiler karıştırılır. Tam o sırada Estetica Türkiye dergisinin sahibi Erkan Güzel gelir ve kuaförlerimize eskileri bırakın, onlar geride kaldı diyerek, Estetica Türkiye dergisini verir. Igora Royal 8-55 ile mükemmel bir sarışına dönüşen Papatya, akşam yemeğine çıkacağı arkadaşınında tarzını onun için değiştirdiğini görür.

 

Kendimizi beğendirme çabası karşımızdakini ne kadar önemsediğimizi gösterir. Schwarzkopf  Igora Royal de müşterilerin beklentileri doğrultusunda ürün geliştirme politikasını filme yansıtmış.

Sürekli her şey yenilenip başka formlarda karşımıza çıkıyor. Igora Royal, dinamik yapısıyla eskiye göre çok daha parlak sonuçlar veriyor. Optimum renk skalası, düşük amonyak oranı, bakım içeriği ve kişiye özel serileri ile IGORA Royal, kuaförlerin daima istedikleri sonuçlara ulaşmalarını sağlıyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz