On Hair Milan Edition etkinliğinde saç ürünleri yarışacak

ON HAIR MILAN EDITION ETKİNLİĞİ'NDE SAÇ ÜRÜNLERİ YARIŞACAK

Cosmoprof Worldwide Bologna tarafından  ilk defa 23-24 Ekim 2016’da Milano’da düzenlenecek olan On Hair Milan Edition Etkinliği, dünya çapındaki en ünlü saç tasarımcılarını biraraya getirecek. Etkinlikte kuaförlerden en çok oyu alan teknik-profesyonel ürünlere ve müşterilerden en fazla oyu alan ürünlere ödül verilecek.Güzellik dünyasına ithaf edilecek olan On Hair Milan Edition Etkinliği; Esthetiworld, Cosmoprof’la beraber MiCo – Fiera Milano Kongre Salonu’nda yapılacak.

saç, tasarım, moda, kuaför, etkinlik, ödül

4000 kişilik oturma kapasitesi olan mekan tiyatro salonuna dönüşecek. Etkinliğe katılacak ünlü markalardan bazıları:

  • Igor Rago, ghd Artistik Direktörü
  • Franco Curletto ve Carlo Bay, L’Oréal Professionnel
  • Mimmo Laserra ve Mod Salons, Alfaparf Milano
  • Mauro Galzignato, Rockandrollhair
  • Toni&Guy
  • Balmain
  • Vitality's
  • Hair Company

Etkinlikte podyum performanslarının yanısıra,  yeni ürünlerini tanıtacak olan firmaların farklı teknikler ve konular üzerine vereceği workshop ve seminerler de olacak. Katılımcılar müşteriler ve kuaförler için sunumlar ve eğitim seansları düzenleyebilecek.

Yılın en iyi profesyonel saç ürününe ödül

BeautyBit tarafından, Estetica.it ve parrucchierando.com yardımıyla organize edilen, Cosmetica Italia ve Camera Italiana dell’Acconciatura destekli ödül töreni, kuaförlerden en çok oyu alan  ‘teknik-profesyonel’ saç ürünleri ve müşterilerden en çok oyu alan 'salon ürünleri' olmak üzere 2 kategoride verilecek.

Kuaförler, kategorilerin herbiri için favori ürünlerini seçebilecek. Değerlendirme yapılırken sadece ürüne getirilen yenilik  değil, salon kullanımındaki geri bildirimler de göz önüne alınacak. Müşterilerse, perakende ürünler arasındaki favorilerini oylayacak.

23 Ekim Pazar günü yapılacak ödül töreninde açıklanacak olan ödüllü ürünler, 12 ay boyunca 'Yılın En İyi Profesyonel Ürünü' unvanını taşıyacak.

hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975