Oil Ultime: Saç Bakımında Yağ Terapisi

Schwarzkopf Professional’ın, aromaterapi hissi veren marula, gül, argan, frenk inciri gibi yağ bakımlarıyla fark yaratan Oil Ultime markası, kokularıyla stresin azalmasına ve ruhun dinlenmesine yardımcı olurken, saçlarınızı şımartmak için ideal bir seçenek sunuyor.

Günümüzde güzellik ve sağlık, iç dünyamızla uyumdan ve içimizdeki güzelliği dışarıya yansıtabilmekten geçiyor. Covid döneminde kuaför ve güzellik salonlarının çalışma saatlerinin kısıtlanması ile birlikte, evde uygulanabilecek saç bakım yöntemlerine ilgi oldukça arttı. Evde saç bakımının yanı sıra sağlıklı yaşam ve lüks bakım deneyimleri de oldukça popüler hale geldi.  

Gerçek güzelliğin içten geldiğini bilen tüketicilerin beklentileri, kuaför salonlarında aldıkları lüks bakım servislerini evlerine taşıma ve kendilerini şımartma yönünde. Kuaför salonlarındaki zevkli, şımartıcı ve bir o kadar da dinlendirici seanslar sırasında kullanılan ve yoğun günlük rutinden kaçmamıza yardımcı olan ürünler, artık evde de yanımızda. İçimizde başlayıp dışımızda son bulan güzellik yolculuğunun en gözde ürünleri ise saç bakım yağları. Argan, gül, hindistan cevizi, portakal gibi bitkilerden elde edilen yağlar saçlarımızı güzelleştirirken, kokularıyla enerji ve mutluluk da veriyor.  

Schwarzkopf Professional’ın, aromaterapi hissi veren marula, gül, argan, frenk inciri gibi yağ bakımlarıyla fark yaratan Oil Ultime markası, saçlarınızı şımartmak için ideal bir seçenek sunuyor.

Oil Ultime saç bakım yağları, %100 doğal ve saflaştırılmış yağlar içeriyor. Kendiliğinden çözünen ve buharlaşan yapısıyla saçta ağırlık hissi bırakmıyor. Sağlıklı bir parlaklık sağlarken, saçın hacmini de koruyor. 

Satın al

Oil Ultime, saç bakım yağlarının yanı sıra ince ve kalın telli saçlara özel şampuan ve kürleriyle, premium yağ bakım deneyimini daha bütünsel bir hale getiriyor. 

Önerilenler

Benzer İçerikler