Nordic Hair Awards ve Expo – Muhteşem etkinlikte canlı yarışma

0

İskandinav Saç Ödülleri ve Fuarı (Nordic Hair Awards and Expo) ilk etkinliğini Kopenhag, Danimarka’da gerçekleştirdi. 2000’den fazla katılımcı birbirleriyle tanıştı ve birbirlerine ilham oldu.  

Nordic Hair Awards’ın ilki, tüm İskandinav ülkelerinden 47 finalistin dokuz farklı kategoride yer aldığı muhteşem bir canlı yarışma sundu. Kazananlar Kopenhag’daki Lokomotivværkstedet’teki kalabalık ödül töreninde açıklandı. En büyük galibi toplam dört ödül alan Finlandiya oldu!

İşte kazananlar:

 • Yılın İskandinav Kuaförü – Harri Akerberg (Finlandiya)
 • Yılın İskandinav Kadın Kuaförü – Aki-Matti Kallio (Finlandiya)
 • Yılın İskandinav Erkek Kuaförü – Johan Kristensen (İsveç)
 • Yılın İskandinav Avangart Kuaförü – Harri Akerberg (Finlandiya)
 • Yılın İskandinav Editöryal Stilisti – Linda Lehto (Finlandiya)
 • Yılın İskandinav Renklendirme Uzmanı – Sofie Heidenberg (İsveç)
 • Yılın İskandinav Genç Yeteneği – Martina Rawet (Norveç)
 • Yılın İskandinav Salon Tasarımı – Park Styling / Hair Construction Academy (Danimarka)
 • Yılın İzlandalı Kuaförü – Katrin Sif Jónsdóttir

Yılın İskandinav Kuaförü Ödülü’nü kazanarak, Harri Akerberg’in, 2020’de Madrid’de yapılacak olan Uluslararası Kuaförlük Ödülleri’nde Uluslararası Yılın Şampiyonu unvanı için yarışmaya aday gösterildiği açıklandı.

The Nordic Hair Awards jürisi, Mark Martens-Anderson ve Line Bomholt (Danimarka), Joakim Ross ve Annie Ankervik (İsveç), Ara Koivula ve Marja Sillanpää (Finlandiya), Jason Dyer ve Berit Olimb (Norveç) ve Sergi Bancells, Estetica Dergisi Uluslararası Yayın Yönetmeni gibi tanınmış İskandinav kuaförlerden ve kuaförlük endüstrisi ile ilgili uluslararası insanlardan oluşuyordu.

Ödüllerin zirvesinde, bir günlük etkinlik ana sahnede 11 saç gösterisi, canlı sahnede 4 özel gösteri ve mekanın her tarafında birkaç mini gösteri ile doluydu. ana sahne şovları arasında HeadBrands, L’Oréal Professionnel x Björn Axén, American Crew, Aveda Sanat Ekibi, Intercoiffure, Joakim Roos ve Linda Schuster, Creademic ve Cutrin yer aldı. Fuarda, İskandinav saç endüstrisinden 80’den fazla tedarikçi, en son ürün ve tekniklerini sundu. Revlon Professional, Alterna, American Crew, Kevin Murphy, Schwarzkopf Professional ve daha pek çokları tarafından etkileyici sunumlar yaptı.

Nordic Hair Awards ve Expo’nun kurulmasıyla Hair Dergisi, Estetica Dergisi’nin uluslararası desteğiyle kuaförlük mesleğini beslemek ve dünyadaki İskandinav saç modası seviyesini yükseltmek istiyor.

Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma

Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma Nordic Hair Awards ve Expo - Muhteşem etkinlikte canlı yarışma

@hairistcomtr           Bizi Instagram'dan takip edin!

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz