fbpx

Mustafa Avcı: IHA 2022 “Yılın Uluslararası Saç Influencer’ı”

Yeteneği ve vizyonuyla 2022 Uluslararası Kuaförlük Ödülleri’nde (IHA) Yılın Uluslararası Saç Influencer’ı seçilen Mustafa Avcı, 16 Mayıs’ta Madrid’de düzenlenen törende ödülüne kavuştu.

IHA Kurucusu ve Yöneticisi Mikel Luzea ile IHA Global Elçisi Sergi Bancells’in 21-30 Mart tarihleri ​​arasında Uluslararası Kuaförlük Ödülleri’nin dördüncü yılını kazananları açıklamak üzere gerçekleştirdiği dünya turunda saç eğitimcisi Mustafa Avcı, Yılın Uluslararası Saç Influencer’ı seçildi.

Mustafa Avcı
Mustafa Avcı – IHA 2022 “Yılın Uluslararası Saç Influencer’ı”

Türkiye’de doğup büyüyen ve New York merkezli popüler butik kuaför salonu Salon M’nin sahibi olan Avcı, renklendirme, şekillendirme ve kesim becerilerinin yanı sıra kendisine bu ödülü getiren Instagram’daki 500.000’i aşkın takipçisi, sosyal ağlardaki projeksiyonu ve eğitim becerileri ile tanınıyor. Her geçen gün kitlesiyle birlikte vizyonunu da büyüten Avcı, kuaförlük dünyasında yadsınamaz bir eğitim kapsamına sahip.

IHA 2022’nin ödül kazanan 7 ismi, mor bir halıdan geçerek 16 Mayıs’ta Madrid’de düzenlenen tören gecesinde taç giydiler. Dünyanın en önemli kuaför ekiplerinin podyumda yer aldığı etkinliğe ilişkin daha fazla bilgiye https://www.ihawards.com adresini ziyaret edin.

Mustafa Avcı
IHA 2022 Ödül Töreni

Avcı, renklendirme, şekillendirme ve kesim becerilerinin yanı sıra kendisine bu ödülü getiren Instagram’daki 500.000’i aşkın takipçisi, sosyal ağlardaki projeksiyonu ve eğitim becerileri ile tanınıyor. Her geçen gün kitlesiyle birlikte vizyonunu da büyüten Avcı, kuaförlük dünyasında yadsınamaz bir eğitim kapsamına sahip.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz