Mükemmel bir kuaförlük gününe hazır mısınız?

1

8. Hairist 16 Nisan 2018’de gerçekleşecek!

Türk kuaförlüğünün en uzun soluklu kuaförlük etkinliği kapılarını 16 Nisan 2018’de sekizinci bulaşmaya açıyor.

Şişli Meslek Yüksek Okulu Maslak Yerleşkesi’nde yer alan modern konferans salonunda gerçekleşecek olan etkinlik 2017’de 1000’i aşkın misafiri ağırladı.

Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen kuaförlerin gerek sahne alarak gerekse de izleyici olarak katıldığı etkinlik ‘kariyer masaları’ ile eleman ihtiyacı üst düzeyde bulunan sektörde kuaförlük programında okuyan öğrencilerle de bir arada olmayı sağlıyor.

Sekizincisi düzenlenen etkinlikte 60’ı aşan sayıda kuaförlük markası deneyimlerini meslektaşları ve sektörle paylaşacak.

 

Koruncuk Vakfı’na sağlanan maddi destekle önemli bir sosyal sorumluluk projesini de içinde barındıran etkinlik, Türkiye’nin seçkin kuaförlük markalarına ev sahipliği yapıyor.

Etkinliğe ilişkin detayları facebook.com/esteticadergisi , facebook.com/hairistcomtr ve instagram.com/hairistcomtr sosyal medya hesaplarında da takip edebilirsiniz.

Etkinlik biletlerini ise Estetica Dergisi’ni 0212 272 02 70 numaralı telefondan arayarak satın alabilir veya çalıştığınız boya markaları ile görüşerek temin etme imkanınız bulunuyor.

Sekizinci buluşmanın teması ‘bahar’…

‘Bahar sektörümüz için yenilenmenin, yeni trendlerin, gelin saçlarının, yeni renklerin zamanı. Biz de bu zamana uygun bir tema ile unutulmayan özel bir buluşma gerçekleştirmeyi hedefledik!’ sözleriyle heyecanını yansıtan etkinlik koordinatörü Estetica Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel etkinlik için şunları paylaştı:

‘sektörün kolkola girmesine fırsat tanıyan, değişik renkleri, deneyimleri paylaşma imkanı sunan bu etkinlikle gurur duyuyoruz. Dünyada sayılı kuaförlük etkinliği bu kadar yıldır sürdürülebilir olma özelliğini taşıyor. Türk kuaförlüğü de bununla gurur duyabilir. Kuaförlük dünyanın en güzel mesleği sloganımızı içinde hisseden tüm sektörü alkışlamaya ve alkışlanmaya bekliyoruz.’

 

ETKİNLİK BİLETİ SATIN ALMAK İÇİN:

https://www.biletino.com/event/eventdetail/4717

 

hairist 2018 kuaförlük ve kariyer günü

1 Yorum

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.