Moda Haftası’nda L’Oréal Professionnel

Kategori

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da saçlar bir kez daha L’Oréal  Professionnel’e emanet…

Türkiye’nin ve bölgenin en önemli moda haftası olan, moda tasarımcıları ve markaları ulusal ve uluslararası medya, satın alma yetkilileri ve fikir liderleri ile bir araya getiren Türkiye’nin tek moda platformu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 19-22 Mart 2019 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde başlıyor.

Sonbahar-Kış 2019 modasını izleyeceğimiz hafta boyunca saçlar ise bir kez daha L’Oréal  Professionnel uzman kuaförleri tarafından hazırlanacak. Türkiye’nin öncü kuaförlerinin yer aldığı etkinlik 3 sezondur L’Oréal  Professionnel ile ilerliyor.

Mercedes-Benz Fashion Wekk İstanbul 2019 etkinliğinde yer alacak markalar aşağıdaki gibi olurken sahne arkasında yer alacak olan kuaförlük markaları da önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Moda haftası hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://mbfwistanbul.com/

Esse Kuaför, HK Difference, İsmail Babuz Hair and Makeup, Hairworld Levent Akan, Mehmet Tatlı, MM Bahçecik, MOS Bebek, Mos Nişantaşı, MALİ Kuaför Sabit Akkaya Hairstylist, The Most, Trio moda haftasında saç tasarlayacak kuaför markaları arasında geliyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz