MİİN defilesi için MAAG Saç&Sanat ekibi saçları tasarladı

Kategori

Aksesuarlar ile şekillendirilmiş saçlar

MİİN 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonu doğanın bir parçası olan insandan ve doğadan ilhamını allyor, doğaya yaklaşma çabası sergiliyor. Yaratıcılığa hizmet eden Afrika kıtası topraklarından etkilenerek, geleneksel teknikler, yerel kumaşlar ve el işçiliğinin çeşitli halleri üzerine odaklanarak baskı teknikleri ile koleksiyonu tamamlıyor. Desenlerin birçoğu “Dirty Finishing” tekniği ile dikiliyor.

MİİN defilesi için MAAG Saç&Sanat ekibi saçları tasarladı MİİN defilesi için MAAG Saç&Sanat ekibi saçları tasarladı MİİN defilesi için MAAG Saç&Sanat ekibi saçları tasarladı MİİN defilesi için MAAG Saç&Sanat ekibi saçları tasarladı MİİN defilesi için MAAG Saç&Sanat ekibi saçları tasarladı MİİN defilesi için MAAG Saç&Sanat ekibi saçları tasarladı MİİN defilesi için MAAG Saç&Sanat ekibi saçları tasarladı MİİN defilesi için MAAG Saç&Sanat ekibi saçları tasarladı MİİN defilesi için MAAG Saç&Sanat ekibi saçları tasarladı

Bu hikayeden çıkış ile MAAG Saç&Sanat saçlarda looklara uygun etnik kolye ve boncuklardan oluşan aksesuarlar ile örgüler,doğal görünümler yaratarak koleksiyonu görsel bir şova hazırladı.

Saçlar Schwarzkopf Professional Osis Thrill , Powder Cloud, Salt Sprey, Freeze (medium control hairspray) ve Sparkler ile şekillendirildi.

Önerilenler

Benzer İçerikler