Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da saçlar yine yeniden L’Oréal Professionnel’le şekillenecek…

Kategori

Türkiye’nin en önemli moda haftası olan, moda tasarımcıları ve markaları ulusal ve uluslararası medya, satın alma yetkilileri ve fikir liderleri ile bir araya getiren Türkiye’nin tek moda platformu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 8-11 Ekim 2019 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde başlıyor.

İlkbahar-Yaz 2020 modasını izleyeceğimiz moda haftası boyunca saç tasarımları ise bir kez daha L’Oréal  Professionnel uzman kuaförleri tarafından yapılacak. Türkiye’nin öncü kuaförlerinin yer aldığı etkinliğin saç sponsorluğu 4 sezondur L’Oréal  Professionnel tarafından yapılıyor.

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 2019 etkinliğinde yer alacak markalar aşağıdaki gibi olurken sahne arkasında yer alacak olan kuaförlük markaları da önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Esse Kuaför, Hair World Bursa, HK Difference, Mali Kuaför, Mehmet Tatlı Kuaför, MEY Kuaför, MM Bahçecik, Paris Kuaför, Pelo Kuaför, Red& White Kuaför, Sabit Akkaya, Soner Saç Tasarım, The MOST, Trio Kuaför ve Zahittin Bozdal moda haftasında saç tasarlayacak kuaför markaları arasında geliyor.

MBFWI moda haftasını instagramda yapacağımız yayınlardan da takip edebilirsiniz.

İşte Moda Haftası takvimi:

Önerilenler

Benzer İçerikler