fbpx

Mercedes-Benz Fashion Week 10’uncu sezon başladı

Kategori

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2018 sezonu Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde başladı.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Mercedes-Benz’in isim sponsorluğu, resmi sponsorlar M.A.C Cosmetics, Yapı Kredi, Zorlu Center, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ile tedarikçi sponsorlar Arçelik, Magnum, Red Bull ve ZUBİZU’nun katkılarıyla gerçekleşiyor.

 

MFWI’un ilk gününde Mert Erkan, Raşit Bazlı defilesi için Mehmet Tatlı ekibi, Şiyar Akboğa defilesi için ise Yıldırım Özdemir ekibi, Wella Professionals ürünleri ile saçları tasarladılar. Kariyer Eğitim Kurumları öğrencileri backstage’de görev aldı, Yıldırım Özdemir Ekibi ve Wella Professionals işbirliği ile Şiyar Akboğa defilesinin saç uygulamalarını yaptılar. Kuaförler defilelerde saçları tasarlarken İtalyan dizayn ve teknolojisi ile arka bölümde yaratılan özel huni tasarımı sayesinde motorun çıkardığı sesin bir kısmını içeri hapsederek ses seviyesini 63 desibele düşüren ventoso V5 SILEX kullandılar.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, 15 Eylül tarihine kadar koleksiyonlarını sergileyecek olan diğer marka ve tasarımcılar arasında Aga, Arzu Kaprol, Atıl Kutoğlu, Bashaques’, Cigdem Akın, Db Berdan, Dıce Kayek, Emre Erdemoğlu, Gıovane Gentıle, Mehmet Korkmaz, Mehtap Elaidi, Miin By Kadir Kılıç, Murat Aytulum, Naz By Rufat Ismayıl, New Gen, Özgür Masur, Özlem Süer, Sudıetuz, Ümit Kutluk ve Zeynep Tosun yer alıyor.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında gerçekleşen defileler için tasarlanan saçlar hakkında detaylı bilgi Estetica Dergisi Sonbahar sayısında! Defileleri takip etmek için hairist.com.tr’yi takip edebilirsiniz.

Önerilenler

Önceki İçerikDinamik saç modelleri
Sonraki İçerikAfro saç modelleri

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz