Meltem Özbek Sonbahar Kış 2019

Kategori

#ColorEnergy

Renklerin kendi enerjilerinden ilham alarak hazırlanan Meltem Özbek Sonbahar/ Kış 2019 koleksiyonu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında gerçekleşti.

Renklerin kendi içsel enerjilerinden ilham alarak hazırlanan Meltem Özbek Sonbahar/ Kış 2019 koleksiyonu, iddialı ve zarif çizgilerinin yanı sıra, daha önce çok kullamadığı renk paletiyle de dikkat çekiyor. Baskılı yaprak desenlerinin, büzgülü detayların ve asimetrik dekoltelerin ön plana çıktığı koleksiyonda başrol hep renklerde!

Meltem Özbek Sonbahar Kış 2019

Her rengin sahip olduğu içsel enerjiden yola çıkan ve renklerin bu kendine özgü duruşundan ilham alarak bir akış tasarlayan Meltem Özbek, Color Energy ismini verdiği Sonbahar/ Kış 2019 koleksiyonuyla feminen, neşeli ve özgür ruhlu kadınları temsil etmeye devam ediyor. Meltem Özbek Sonbahar Kış 2019 Meltem Özbek Sonbahar Kış 2019 Meltem Özbek Sonbahar Kış 2019 Meltem Özbek Sonbahar Kış 2019

Yüksek enerji ve neşe kaynağı pembelerden dinginlik ve huzuru yansıtan mavi tonlarına; özgüven sahibi gold ve sarılardan cüretkar kırmızı ve güçlü siyaha kadar farklı bir renk seçkisi hazırlayan tasarımcı, daha önce koleksiyonlarında görmeye alışık olmadığımız bir paletle çıkıyor karşımıza.

Meltem Özbek defilesi için saçları İsmail Babuz Hair &Make Up ekibi tasarladı

Önerilenler

Benzer İçerikler