fbpx

Mehmet Emiroğlu 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonu

Kategori

Sade ve şık

Genç Tasarımcı Mehmet Emiroğlu, “Doğduğum Yer” adlı İlkbahar-Yaz 2021 koleksiyonunu, MBFWI kapsamında gerçekleştirdiği defilesiyle tanıttı.

İnsan, atlattığı her badirenin sonunda bir kez daha doğuyor. İnsan, aslında doğduğu yere, doğduğu zamana kendi karar verebiliyor. Her doğum yeni bir yaşamı, yeni bir karakteri, yeni bir rengi temsil ediyor. Emiroğlu, koleksiyonunda hayatın alışkanlıklarından, dayatılan renklerinden bağımsız bir düzen yaratıyor. “Doğduğum Yer”, yeni başlangıçları simgeliyor.

Mehmet Emiroğlu, İlkbahar-Yaz 2021 koleksiyonu
Mehmet Emiroğlu, İlkbahar-Yaz 2021 koleksiyonu

Mehmet Emiroğlu İlkbahar-Yaz 2021 koleksiyonu

Doğadan ilham alan stiller

Farklı konsepti ve birbirinden özel parçalarıyla dikkat çeken koleksiyonda modern ve şık görünümler yer alıyor. Sofistike görünmülerin dikkat çektiği koleksiyon, soft renkleri, dokuları ile büyüleyici bir hava yakalıyor. Detaylarda saklı güzelliği yansıtan stillerde çekici kıyafetler yer alıyor. Cesur kadının duruşunu yansıtan parçalar gardıroplarda yer alacak.

Mehmet Emiroğlu, İlkbahar-Yaz 2021 koleksiyonu

Modern hatlar

Mehmet Emiroğlu 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonu, gizemli ve özgün görünümlerden oluşuyor. Zamansız stiller, cazibeyi yansıtan kıyafetler koleksiyonda öne çıkıyor. Renklerin harmonisi ile ayakları yere basan kadının çekiciliğini vurgulayan koleksiyonda minimalist dokunuşlar dikkat çekiyor.

Minamalist

Fütürizm ve retro görünümler arasındaki  heyecanı özetleyen koleksiyon, sofistike duruşun kabul görülüşünü yansıtıyor. Klasik kumaşlar farklı formlar ile harmanlanıyor. Mehmet Emiroğlu koleksiyonu, doğada bulunan dokulardan etkilenen koleksiyon şık görünümlerden oluşuyor.

Mehmet Emiroğlu, İlkbahar-Yaz 2021 koleksiyonu

Çeşitliliği ve farklı tarzı ile ortaya çıkan koleksiyonda ahenkli tonlar, ışıldayan kumaşlar yer alıyor. Doğanın eşsiz gücünden ilham alınarak tasarlanan kıyafetlerde doğal dokular öne çıkıyor.

Doğal

Sade ve şık kıyafetlerde özgün hatlar görülüyor. Enerjik ve dinamik stiller koleksiyonda dikkat çekiyor. Büyüleyici görünümler, kusursuz detaylar kreasyonun mihenk taşlarını oluşturuyor.

Canlı ve baştan çıkarıcı stiller koleksiyonda görülüyor. Kusursuz hatlar ve minimalist dokunuşlar koleksiyonda yer alıyor. Kadının özgür tarzını ortaya koyan şık kıyafetler koleksiyonda dikkatleri üzerine çekiyor.

Moda severler tarafından büyük ilgi gören kıyafetler sade tarzı ile beğeniliyor.  

İhtişamı ve gücü temsil eden kol ve omuz formları koleksiyonun öne çıkan detaylarından oluyor. Güneşin doğuşunu ve batışını simgeleyen renkler, doğanın ruhunu yansıtan toprak tonları koleksiyondaki masküleniteyi ve romantizmi aynı anda temsil ediyor.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un (MBFWI) 15. sezonu Türkiye Tanıtım Grubu’nun (TTG) desteğiyle gerçekleşti.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz