MBFWİ için Nil Nanat’ın saçlarını Cemil İrez tasarladı!

Kategori

MBFWI görünümleri: Nil Ninat Moda Haftası’na nasıl hazırlanıyor?

Tarzıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü moda blooger’ı Nil Ninat, L’Oréal Professionnel saç tasarım sponsorluğunda gerçekleşecek Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul için hazırlıklara başladı!

Ünlü isimlerin saç danışmanı, başarılı saç tasarımcısı Cemil İrez, Nil Ninat için  özel saç modelleri tasarladı.

Doğal dalgalı görünüm:

MBFWİ için Nil Nanat'ın saçlarını Cemil İrez tasarladı! Nil Ninat’ın kaküllü, uzun bob kesimdeki saçlarına doğal dalgalar çok yakışıyor! Cemil İrez, ilk önce saçta doğal ve hacimli dalgalar yaratmak için nemli saça Tecni.Art Rebel Push Up mikro pudracıklı saç köpüğü uyguladı.

MBFWİ için Nil Nanat'ın saçlarını Cemil İrez tasarladı!

Saça doğal şekilde dalgalar kazandırmak için maşa uygulaması yaptıktan sonra hacimli dalgaların uzun süre kalıcı olabilmesi için Tecni.Art Savage Panache sprey kullandı. Finalde ise dalgalara parlak bir görünüm kazandırmak için Tecni.Art Shower Shine parlaklık spreyi kullandı.

Geriye taranmış ıslak görünüm:

MBFWİ için Nil Nanat'ın saçlarını Cemil İrez tasarladı! Nil Ninat için son dönemin en trend saç modellerinden ıslak görünümlü saç modelini tasarlayan Cemil İrez, öncelikle saçın üst kısımlarını ıslatarak saç modeline başladı. Saçın ıslak görünümünü koruması için Tecni.Art Rebel Push Up mikro pudracıklı köpük uyguladı. Sonrasında saç uçlarında dağınık bir görünüm yaratmak için de Tecni.Art Savage Panache hacim spreyinden yardım aldı.

MBFWİ için Nil Nanat'ın saçlarını Cemil İrez tasarladı!

Saçın üst bölümünde sabitleme ve parlak bir görünüm için Tecni.Art Shower Shine parlaklık spreyi kullandı. Saçın boy ve uçlarında yaratılan hacmi korumak için ise Tecni.Art Air Fix gazsız saç spreyi uygulayarak görünümü sonlandırdı.

Çift taraflı örgü:

MBFWİ için Nil Nanat'ın saçlarını Cemil İrez tasarladı!

Örgülü saç modelleri bu kadar yükselişteyken Moda Haftası’nda örgüleri görmesek olmazdı! İşk önce Cemil İrez, saçın boy ve uçlarına Tecni.Art Depolish dağınık görünüm veren krem şekillendirici uygulayarak saçta doğal dalgalar oluşturdu. Ön bölümdeki kısa saçlara doğal dalgalar verildikten sonra bu tutamlar serbest bırakıldı.

MBFWİ için Nil Nanat'ın saçlarını Cemil İrez tasarladı!

Saçın her iki tarafından, ön üst bölümünden iki ayrı tutam alınarak önce Tecni.Art Web uygulandı ve örüldü. Her iki örgü de saçın arkasında birleştirildi. Son olarak örgülere parlak bir görünüm kazandırmak için Tecni.Art Shower Shine parlaklık spreyi ile saç modeli elde edildi.

Bantlı dağınık topuz:

MBFWİ için Nil Nanat'ın saçlarını Cemil İrez tasarladı!Nil Ninat’ın sıklıkla tercih ettiği siyah saç bandı, Cemil İrez’in yorumuyla bambaşka bir boyut kazandı! Öncelikle saçta dağınık bir görünüm oluşturmak için saça Tecni.Art Scruff Me dağınıklık veren jel şekillendirici uygulandı. Sonrasında saçın ön bölümünde pürüzsüz bir görünüm için Tecni.Art Web uygulandı. Saçın ön bölümüne siyah bir bant takıldıktan sonra Scruff Me uygulanmış saç, arkada dağınık şekilde toplandı. Topuza parlak bir görünüm kazandırmak için de Tecni.Art Shower Shine parlaklık spreyi kullanılarak görünüm sonlandırıldı.

MBFWİ için Nil Nanat'ın saçlarını Cemil İrez tasarladı!

Bu görünümleri sağlamak için kullanılan ürünler:

Şekillendirme:

Tecni.Art Rebel Push Up mikro pudracıklı saç köpüğü

Tecni.Art Savage Panache sprey

Tecni.Art Shower Shine parlaklık spreyi

Tecni.Art Savage Panache hacim spreyi

Tecni.Art Air Fix gazsız saç spreyi

Tecni.Art Depolish dağınıklık veren şekillendirici krem

Tecni.Art Web

Tecni.Art Scruff me

 

Elektrikli Profesyonel Ürünler:

Ventoso V5 Silex5000 Profesyonel Fön Makinesi

Ventoso Titanyum Kaplı Profesyonel Saç Maşası 25mm

 

Önerilenler

Benzer İçerikler