Mart 2019 finalistlerini Schwarzkopf Professional’ın Küresel Stil Elçisi Richard Ashforth seçti

Kategori

880 başvuru

Kariyer Eğitim Kurumları ana sponsorluğunda gerçekleşen Hairist Yılın Kuaförü Yarışması’nda Schwarzkopf Professional’ın Küresel Stil Elçisi Richard Ashforth finalistleri seçti. Bu ay kesim renklendirme kategorisinde 390, şekillendirme topuz kategorisinde 490 başvuru vardı.

Renk-Kesim Kategorisi’nde, Cut&More’dan Aslıhan Erdoğan Bakkal, Kuaför Vivien’den Burak Pir, Erdem Kıramer Akmerkez’den İzzet Tabak; Şekillendirme-Topuz Kategorisi’nde ise, iki tasarımı ile Nesis Kuaför’den Nilgün Ayvaz ve Vera Kuaför’den Gamze Dikici finalist seçilerek 2019 Yılın Kuaförü Yarışması’nda tasarımlarıyla birincilik için yarışmaya hak kazandılar!

Türkiye’nin en köklü bağımsız kuaförlük yarışması olan Yılın Kuaförü Yarışması’na da ev sahipliği yapan Hairist Kuaförlük Etkinliği bu yıl Hairist EXCLUSIVE adıyla özel bir baloyla düzenleniyor.

2011 yılından bu yana düzenlenen kuaförlük sektörünün en istikrarlı ve prestijli etkinliğinin 9. buluşması 29 Nisan’da Fairmont Quasar’da gerçekleşecek.

Mart ayı için kesim kategorisinde finalist seçilenler…

Mart 2019 finalistlerini Schwarzkopf Professional’ın Küresel Stil Elçisi Richard Ashforth seçti Mart 2019 finalistlerini Schwarzkopf Professional’ın Küresel Stil Elçisi Richard Ashforth seçti Mart 2019 finalistlerini Schwarzkopf Professional’ın Küresel Stil Elçisi Richard Ashforth seçti

Mart ayı için şekillendirme topuz kategorisinde finalist seçilenler…

gaMZE DİKİCİ

Mart 2019 finalistlerini Schwarzkopf Professional’ın Küresel Stil Elçisi Richard Ashforth seçti Mart 2019 finalistlerini Schwarzkopf Professional’ın Küresel Stil Elçisi Richard Ashforth seçti

Önerilenler

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Benzer İçerikler